hajoo elämääs. Se manipuloi sut ihan pyörryksiin ja käyttää sua vaan hyväks, kun se on narskulle ominaista.
Nainen narsistin pauloissa.
heheh
8232
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Erotkaa kaikki narsistit, sitten olette vapaita MINULLE.
No joo. Kokemusta niistäkin, mutta olen jättänyt ne ihmiset taakseni.
Kahjuja ovat narskut jA NIIDEN SUKULAISET JA LAQPSETKIN.
hÖHÖÖÖÖ, HÖÖÖÖÖ ,,
Narskut on ihania. Rakastan, kun hallitsevat ja tekevät kaikki asiat puolestani ja päätökset myös. Ei tarvitse itse, kuin istuskella ja ottaa aurinkoa.
Mikä tämä juttu oikein on kun nykyään täälläkin jokaiseen sanaan ja lauseeseen pitää tunkea tuo "narsku" tai "narsisti" sana. Tuntuu välillä että tuleeko tuollainen vakavalla sairaudella pilailu ja jatkuva viljeleminen oikeasti jonkun aikuisen ihmisen näppäimistöltä vaiko kenties keskenkasvuisen lapsen tai teinin?
narsistiksi haukkuminen tuntuu olevan jonkinlainen muoti-ilmiö tällä hetkellä. sinä päivänä kun narsistiin tutustuvat, oppivat he tuntemaan sen OIKEAN narsistin ja sen jälkeen toivovat etteivät olisi ikinä häneen törmänneetkään. ikinä eivät unohda!
Totta! Ja jotkut eivät silti pääse heistä koskaan eroon, vaikka tahtoisivat, vaan on kestettävä kunnes vihtahousu erottaa.
Siinä mielessä turhan kakaramaisia nämä "ole mun kans pliiis pliiiiiis senkin narsisti", ei ole todellista.
Minesko narskuviestiketju tää on jo tälle viikolle? Yrittäkää nyt helvetissä keksiä jo vaihtelun vuoks ees jotain muutakin, vai onko päät tyhjentyny jatkuvan nettailun vuoksi?