Eli maisemat, kun on vienyt sydämemme. Niin, kertokaahan nyt ihan oikeasti ja ilman taka-ajatuksia, että mistä lähdemme liikkeekke ja minne suuntaamme perillä, jos aikaa ei ole tuhlattavaksi saakka ja messissä on "two adults and two children?"
Laittakaapa kunnon vinkkejä tähän kohtaan:
Ihana Krabi
6515
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Pattayalle
Ottakaa heti alkuun päiväksi pikavene käyttöön ja kiertäkää eri saaria läpi. Sanokaa kuskille, että haluatte katsella myös rauhallisempia paikkoja, sillä oletuksena on kana, poda, hong, jne. saaret, joissa ei mitään vikaa, mutta paljon porukkaa. Löydätte kyllä sen oman suosikkinne ja maisemanne, sekun on kuitenkin niin monen tekijän summa mikä nappaa. Omalla kohdallani noissa maisemissa suosikkini on Koh Kradan, joku voi sanoa, ettei se ole mistään kotoisin :D
Nastaa lomaa.
Ei ihan läheltä majapaikkaamme liipannut, mutta kommenntti kuitenkin. Koh Kradanille emme mieli, Khanom "oli" mielessä. Lähinnä Krabin lähialue mielessämme ketjun aloitin..
Mitä sie niinku oikeesti haluaisit tietää ?
Miksi kysyt?
Jokin syndrooma varmaan tällä herralla eikö?