Hei!
Olen 20 vuotias nuori Jyväskyläläinen lastenohjaajaopiskelija, joka etsii arki-illoiksi, viikonlopuiksi ja kesäksi lastenhoito töitä.
Kokemusta on paljon omista pikkusisaruksista (olen perheeni vanhin, sisaruksia 3), mieheni pikkusisaruksista, sukulaisteni lapsista ja olen myös iltaisin lukioaikana ollut lapsenvahtina perheissä. Suosittelut saat minulta kysymällä.
Olen ollut myös n. 3 kk kahdessa eri päiväkodissa työharjoittelussa.
Olen luotettava, iloinen, lapsirakas, luova, reipas ja vastuuntuntoinen. Tulen lasten kanssa hyvin toimeen!
Jos kiinnostuit niin kommentoi!
Lastenhoitaja töitä vailla JYVÄSKYLÄ
4
255
Vastaukset 4
- hoito apua vailla
Hei! Meillä olisi tarvetta lastenhoitajalle ensi viikon lauantaille, ainut vaan että tarvitsisi hoitajaa yön yli ja lapsia on KOLME :)
- Suvinen92
Lauantaina pääsisin tulemaan ja yön yli oleminen ei ole ongelma :) kuten ei myöskään lasten määrä. Laita sähköpostia jos on yhä lastenhoitajalle yhä tarvetta :)
[email protected] - Suvinen92
Suvinen92 kirjoitti:
Lauantaina pääsisin tulemaan ja yön yli oleminen ei ole ongelma :) kuten ei myöskään lasten määrä. Laita sähköpostia jos on yhä lastenhoitajalle yhä tarvetta :)
[email protected]Korjaus: hotmail.com siis :)
- se äippä
Suvinen92 kirjoitti:
Lauantaina pääsisin tulemaan ja yön yli oleminen ei ole ongelma :) kuten ei myöskään lasten määrä. Laita sähköpostia jos on yhä lastenhoitajalle yhä tarvetta :)
[email protected]Laitoin sähköpostia tulemaan :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1062215- 103886
- 66833
- 46800
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???21746Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha517716Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76640- 64615
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik23590- 57561