latex leena?

akaaakka

onko näkynt?

27

1031

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mää nääs

      joo

    • fetish Leena?

      Mikä ja kuka on Latex Leena? Ulkopaikkakuntalaisena kiinnostus heräsi.

      • Leenaapolkaissut

        Erikoisuutena antaa latexasu yllä.


      • Kumi-kalle
        Leenaapolkaissut kirjoitti:

        Erikoisuutena antaa latexasu yllä.

        Aaahh unelmieni nainen...


    • Saisko pappa?

      Minkä ikäinen se Leena on .

    • Huhuh..

      Vanha juttu jo ei naurata ketää, latexi on kuollu, koittakaa ny oikeaa huumoria

      • Pervo Petteri

        Ei ole kuollut. Ikäkö en varmaksi tiedä. Höylään ja fiilaan aamuun asti vain


      • Liukuvoie

        Se on Pumpattava Barbara. Ei huumoria;)


    • Kymiläinen.

      Joo ei tää rautatieasema huumori enää pure. toijalssa luullaan viellä, että jotkut kassialma tyyppiset jutut on hauskaa huumoria, höpöhöpö ne jutu on kuollu...

    • EX-Toijalalainen

      Kävin muuten pitkästä aikaa Akaan Toijalankylällä ja siellä S-marketin edessä näin ihka elävän puliukon tai oikeastaan kokonaisen lauman pultsareita.Eikö poliisit pysty siivoamaan niitä pois pilaamasta katukuvaa.Siinä ne pulit istui kaupan edessä penkillä joka on kai tarkoitettu kaupan maksaville asiakkaille. Toijalassa pultsarit ovat ehtymätön luonnonvara näköjään,koska muualla ei näy puleja ainakaan kylän parasta kauppapaikkaa pilaamassa.

    • siitakesieni

      Ex-toijalaiselle: katso peiliin, mene esom. Tampereelle tai vaikkapa vaan Valkeakoskelle, pultsareitaa keskella kylaa joka puolella.

    • EX-Toijalalainen

      Lempäälässä ei ole pultsareita ALKON läheisyydessä,kuten Toijalassa. Ja kyllä ne penkit on aivan muita varten siihen eteen tuotu kesäksi,kuin pulikööriä varten. Vois siihen istahtaa vaikka lasten kanssa nautiskelemaan jäätelöt,mutta kun puliukot on "ostaneet" siitä sen tontin.

    • Myös ex toijalalaine

      Ei ne ässän edustalla olevat ukot ja akat mitään puleja ole, ne on taiteilijoita jotka vetää joka kesä ja ihan syksyyn asti sellaista huumoripitoista raama teatteria. Nii ja vielläpä aivan ilmaiseksi kaikkien iloksi. Ajatelkaapa ohikulkevia kesälomailijoita jotka sattuvat nämä niin ylen ihastuttavat ja lahjakkaat näyttelijät näkemään heidät ja heidän esityksensä. Ei missään muualla ole tälläistä palvelu muotoa kyläläisille ja lomailijoille.
      Oonpa heillä viellä oma taiteijlija paarikin jonne voi mennä aivan kuka tahansa nauttimaan virvokkeita ja vaikkapa itsekkin esiintymään...Mainiota toimintaa jatkakaa samaan malliin.

    • juon kotona

      Joo käsittämätöntä että pultsareita ei saadaa kylältä pois, niillä on oma baari siinä radan varressa.

      • skx

        Taivaanrannanmaalareita oikea nimitys,pultsari halventaa.


    • tuulipukuinen

      onhan niitä kylän pultsareita hauska seurata välillä ja arvuutella kuka heistä sammahtaa vuorostaan kadun varteen housut ruikulissa:D ja onhan heidän joukossaan myös seurakuntaakin edustava "akaan musupallero" tämä nuorehko naishenkilö,eli viettäköön tämä toijalan kerma oikein mukavan kesän vakio paikallaan:D

    • Tilastonikkari------

      Puliakkoja on vähemmän,kuin puliukkoja,mistä se johtuukaan?.

      • Arvioita

        Akkojen elimistöt ei kestä ja akkojen pulitasokäyttö vähäisempää?


      • Roinat vittuun
        Arvioita kirjoitti:

        Akkojen elimistöt ei kestä ja akkojen pulitasokäyttö vähäisempää?

        Onko lena lortoillu,lasi kädesä hortoillu,antanu tusua?


    • Löysä nusasu

      On antanut ja vittu on löystynyt. ja hinta pudonnut.

    • Huoraleenavanhan

      Vääryyttä perkele ei tehty niin kuin tahdon itkettiin, raivottiin, tuomittiin kuolemaan. Vääryyttä perkele minähän olen uhri tässä anteeksi en antaa voi koskaan

    • Häpyhuuli

      Leena älä itke. On se käytetty römpsä parempi kuin nuori. Vanhassa vara parempi.

    • HAHA

      Naapurikunnassa on samanlainen menkää sinne ...

    • seasuu

      Tämä latex vaihtoi kaupunkia.

    • himokulli

      Onko leenaa näkyny????

      • Sittenonseraitajuuri

        Pohjois Savossa on.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      30
      5537
    2. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      170
      2039
    3. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      160
      1631
    4. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      14
      1344
    5. Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon

      Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike
      Hyrynsalmi
      30
      1321
    6. Oulaisen vaalitulos: Vahva alku, mutta lisää toimia tarvitaan

      Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus
      Oulainen
      8
      1277
    7. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      64
      1274
    8. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      70
      1174
    9. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      94
      1165
    10. viekää miehet naiset kunnon treffeille

      Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.
      Ikävä
      212
      1098
    Aihe