latex leena?

akaaakka

onko näkynt?

27

1120

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mää nääs

      joo

    • fetish Leena?

      Mikä ja kuka on Latex Leena? Ulkopaikkakuntalaisena kiinnostus heräsi.

      • Leenaapolkaissut

        Erikoisuutena antaa latexasu yllä.


      • Kumi-kalle
        Leenaapolkaissut kirjoitti:

        Erikoisuutena antaa latexasu yllä.

        Aaahh unelmieni nainen...


    • Saisko pappa?

      Minkä ikäinen se Leena on .

    • Huhuh..

      Vanha juttu jo ei naurata ketää, latexi on kuollu, koittakaa ny oikeaa huumoria

      • Pervo Petteri

        Ei ole kuollut. Ikäkö en varmaksi tiedä. Höylään ja fiilaan aamuun asti vain


      • Liukuvoie

        Se on Pumpattava Barbara. Ei huumoria;)


    • Kymiläinen.

      Joo ei tää rautatieasema huumori enää pure. toijalssa luullaan viellä, että jotkut kassialma tyyppiset jutut on hauskaa huumoria, höpöhöpö ne jutu on kuollu...

    • EX-Toijalalainen

      Kävin muuten pitkästä aikaa Akaan Toijalankylällä ja siellä S-marketin edessä näin ihka elävän puliukon tai oikeastaan kokonaisen lauman pultsareita.Eikö poliisit pysty siivoamaan niitä pois pilaamasta katukuvaa.Siinä ne pulit istui kaupan edessä penkillä joka on kai tarkoitettu kaupan maksaville asiakkaille. Toijalassa pultsarit ovat ehtymätön luonnonvara näköjään,koska muualla ei näy puleja ainakaan kylän parasta kauppapaikkaa pilaamassa.

    • siitakesieni

      Ex-toijalaiselle: katso peiliin, mene esom. Tampereelle tai vaikkapa vaan Valkeakoskelle, pultsareitaa keskella kylaa joka puolella.

    • EX-Toijalalainen

      Lempäälässä ei ole pultsareita ALKON läheisyydessä,kuten Toijalassa. Ja kyllä ne penkit on aivan muita varten siihen eteen tuotu kesäksi,kuin pulikööriä varten. Vois siihen istahtaa vaikka lasten kanssa nautiskelemaan jäätelöt,mutta kun puliukot on "ostaneet" siitä sen tontin.

    • Myös ex toijalalaine

      Ei ne ässän edustalla olevat ukot ja akat mitään puleja ole, ne on taiteilijoita jotka vetää joka kesä ja ihan syksyyn asti sellaista huumoripitoista raama teatteria. Nii ja vielläpä aivan ilmaiseksi kaikkien iloksi. Ajatelkaapa ohikulkevia kesälomailijoita jotka sattuvat nämä niin ylen ihastuttavat ja lahjakkaat näyttelijät näkemään heidät ja heidän esityksensä. Ei missään muualla ole tälläistä palvelu muotoa kyläläisille ja lomailijoille.
      Oonpa heillä viellä oma taiteijlija paarikin jonne voi mennä aivan kuka tahansa nauttimaan virvokkeita ja vaikkapa itsekkin esiintymään...Mainiota toimintaa jatkakaa samaan malliin.

    • juon kotona

      Joo käsittämätöntä että pultsareita ei saadaa kylältä pois, niillä on oma baari siinä radan varressa.

      • skx

        Taivaanrannanmaalareita oikea nimitys,pultsari halventaa.


    • tuulipukuinen

      onhan niitä kylän pultsareita hauska seurata välillä ja arvuutella kuka heistä sammahtaa vuorostaan kadun varteen housut ruikulissa:D ja onhan heidän joukossaan myös seurakuntaakin edustava "akaan musupallero" tämä nuorehko naishenkilö,eli viettäköön tämä toijalan kerma oikein mukavan kesän vakio paikallaan:D

    • Tilastonikkari------

      Puliakkoja on vähemmän,kuin puliukkoja,mistä se johtuukaan?.

      • Arvioita

        Akkojen elimistöt ei kestä ja akkojen pulitasokäyttö vähäisempää?


      • Roinat vittuun
        Arvioita kirjoitti:

        Akkojen elimistöt ei kestä ja akkojen pulitasokäyttö vähäisempää?

        Onko lena lortoillu,lasi kädesä hortoillu,antanu tusua?


    • Löysä nusasu

      On antanut ja vittu on löystynyt. ja hinta pudonnut.

    • Huoraleenavanhan

      Vääryyttä perkele ei tehty niin kuin tahdon itkettiin, raivottiin, tuomittiin kuolemaan. Vääryyttä perkele minähän olen uhri tässä anteeksi en antaa voi koskaan

    • Häpyhuuli

      Leena älä itke. On se käytetty römpsä parempi kuin nuori. Vanhassa vara parempi.

    • HAHA

      Naapurikunnassa on samanlainen menkää sinne ...

    • seasuu

      Tämä latex vaihtoi kaupunkia.

    • himokulli

      Onko leenaa näkyny????

      • Sittenonseraitajuuri

        Pohjois Savossa on.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      212
      5304
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      44
      4630
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      18
      3239
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      277
      3211
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      168
      3119
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      66
      2719
    7. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      63
      2027
    8. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1959
    9. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      88
      1954
    10. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      24
      1859
    Aihe