Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Luottokorttimaksu

Moron vaan,

Onkohan kukaan maksanut plastiikalla netissä Gangbang Squat, MILF Seekers tai My First Big Cock saittien elokuvia?Kiinnostaisi kovasti, vaan vähän hirvittää heittää kortin numeroa moiseen paikkaan!!

Jos olet, niin onko laskutus ollut asiallinen?
31915
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

se menee aina jonkun laskutusfirman kautta, iBill ja CCbill on ainakin luotettavia firmoja (kokemusta on)

Äänestä

pitää käyttää korttia, kun lataat koneellesi esim. ABC- ohjelman ja alat imuttamaan netistä pornoa.

Äänestä

Kyseisten sivujen laskutusta hoitavat yritykset ovat alan jättejä. Ei tule ongelmia. Sopimus loppuu, kuten on luvattu = lue ehdot toki.
Ei ole ylilaskutuksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Johannes kirjoitti:

Moron vaan,

Onkohan kukaan maksanut plastiikalla netissä Gangbang Squat, MILF Seekers tai My First Big Cock saittien elokuvia?Kiinnostaisi kovasti, vaan vähän hirvittää heittää kortin numeroa moiseen paikkaan!!

Jos olet, niin onko laskutus ollut asiallinen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu