Tehosteaineettomat influenssarokotteet myös

350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olisit laittanut edes kysymysmerkin perään. Uutisen mukaan asiaa vasta epäillään.
18 tapausta ympäri maapalloa saattaa selittyä yhtä hyvin sattumalla.

Äänestä
  • Onhan asiassa vinha perä. Ei Fluarixiakaan muuten olisi lapsilta kielletty.

    Äänestä

  • pakko todeta kirjoitti:

    Onhan asiassa vinha perä. Ei Fluarixiakaan muuten olisi lapsilta kielletty.

    Niinpä, influenssarokotukset tulisikin jo kieltää kokonaan lisääntyneen narkolepsiariskin putkahdettua julkisuuteen. Toistaiseksi on vasta Pandemrix ja osittain Fluarix saatu hyllytettyä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kas sitä kirjoitti:

narkolepsian aiheuttajia lapsilla ja nuorilla.
http://www.laakarilehti.fi/uutinen.html?opcode=show/news_id=13448/type=1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu