Suihinotto, nainen kysyy.

Olen aloitteleva suihinottaja :) Mies "vinkunut" jo pitkään ja tässä pari kertaa ollaan harjoiteltu.

Meillä on pieniä lapsia ja seksiä aika harvoin ja vielä vähemmän puhumme siitä.

En halua tällähetkellä siksi kysellä mieheltä itseltään koska tottapuhuen en halua tehdä seksistä itselleni yhtään mekaanisemman tuntuista mitä se jo nyt on.

Elikäs antakaas pojat vinkkejä mistä tykkäätte. Tiedän että ei hampaita mukaan mutta entäs esim. hellä imu? Tuntuuko pahalle?
142080
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Eestaas imien ja kädellä samaan tahtiin runkkaat hellästi siten, että esinahka liikkuu mukana.

Äänestä
  • Meinas tulla yrjö, ku luin ton...

    Äänestä

  • yääääkkkkkkkkk kirjoitti:

    Meinas tulla yrjö, ku luin ton...

    Mitä varten tätä miinustetaan ???? Ei todellakaan maistu hyvällä joku kusinen tappi !

    Äänestä

Olen kerran saanut eräältä naiselta suuseksiä, joka oli todella mahtava kokemus. Olin hänen kesäasunnolla talkoissa, joidenka jälkeen menimme saunaan.
Hä istuutui yhtä ladetta alemmaksi ja hetken kuluttua hän alkoi käsin saada penistäni juhlakuntoon. Kun penikseni oli hänen mielestään sopivasti kovettunut ja paisunut, otti hän sen suuhunsa, alkoi imemään ja pyörittämään kieleellä terskaa, käsillä hän runkkasi penistäni suuremmaksi ja puristeli kevyesti kiveksiäni.
Jonkin ajan kuluttua sain siemensyöksyn. jonka hän antoi laueta hänen suuhunsa, ja katsoi minua silmiin nähdäkseen oliko hän onnistutunut.

Tein hänelle myöhemmin samoin ja aloin nuolemaan ja imemään hänen pimppaansa. Oli mielenkiintoista katsella, kun hän alkoi voihkimaan ja kiemurtelemaan ja lauettuaan hän teki minulle saman uudelleen.

Tässä hieman tietoa suuseksistä, kuinka viet miehen taivaisiin.

http://www.avatv.fi/rakkausjaseksi/artikkeli.shtml/suuseksin-salat---nain-viet-miehen-taivaisiin/2010/09/1196522
-------

Äänestä

kädellä ei sit runlklata täysillä parempi se joka pelkäl suul ja kitalael kutittelloon hiljasii kosteita imuja syvältä ja hitaammin kun tulee

Äänestä

Nörttien päivä uni kädet tahmassa.

Äänestä

Jotain on pahasti pielessä, kun et miehelstäsi kysy mistä hän pitää. Sehän juuri ei tee siitä mekaanista. Jos et kysely, se on sitä.

Äänestä

No V ittu vaan imet ihan täysi ja järsi kyrpää niin kauan kunnes siemenet lentöö

Äänestä

Paa jätkä enstex maistaa omaa pzgaans ja sit vast mieti, mik oli gomment! Jos siit ol jess, ni sit voisitsä - ehkä- aatel samaa. jos mato-sammak-pzga-yrjö o sellasty, ni mikä on(ko) pakko ite sit yägät???

Äänestä

Meillä mies ainakin saa kaikki ilman pyyntöjäkin. Saa painaa anaaliinkin ja otan myös suihin.

Äänestä

montako vuotta olit kunnes uskalsit?

Äänestä

Muista käyttää kondomia! Suuseksissäkin voi taudit tarttua...

Äänestä
  • Terska kun menee huulien ohitse ees taas niin varmasti mies laukeaa kun puristusta on oikein ja tarpeeksi,ei välttämättä tarvi imeä kun muutenkin laukeaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


a.p.u.a. kirjoitti:

Olen aloitteleva suihinottaja :) Mies "vinkunut" jo pitkään ja tässä pari kertaa ollaan harjoiteltu.

Meillä on pieniä lapsia ja seksiä aika harvoin ja vielä vähemmän puhumme siitä.

En halua tällähetkellä siksi kysellä mieheltä itseltään koska tottapuhuen en halua tehdä seksistä itselleni yhtään mekaanisemman tuntuista mitä se jo nyt on.

Elikäs antakaas pojat vinkkejä mistä tykkäätte. Tiedän että ei hampaita mukaan mutta entäs esim. hellä imu? Tuntuuko pahalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu