Suihinotto, nainen kysyy.

a.p.u.a.

Olen aloitteleva suihinottaja :) Mies "vinkunut" jo pitkään ja tässä pari kertaa ollaan harjoiteltu.

Meillä on pieniä lapsia ja seksiä aika harvoin ja vielä vähemmän puhumme siitä.

En halua tällähetkellä siksi kysellä mieheltä itseltään koska tottapuhuen en halua tehdä seksistä itselleni yhtään mekaanisemman tuntuista mitä se jo nyt on.

Elikäs antakaas pojat vinkkejä mistä tykkäätte. Tiedän että ei hampaita mukaan mutta entäs esim. hellä imu? Tuntuuko pahalle?

14

1884

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • siitä vaan kokeilema

      Eestaas imien ja kädellä samaan tahtiin runkkaat hellästi siten, että esinahka liikkuu mukana.

      • yääääkkkkkkkkk

        Meinas tulla yrjö, ku luin ton...


      • yääääkkkkkkkk
        yääääkkkkkkkkk kirjoitti:

        Meinas tulla yrjö, ku luin ton...

        Mitä varten tätä miinustetaan ???? Ei todellakaan maistu hyvällä joku kusinen tappi !


    • Oral sex.

      Olen kerran saanut eräältä naiselta suuseksiä, joka oli todella mahtava kokemus. Olin hänen kesäasunnolla talkoissa, joidenka jälkeen menimme saunaan.
      Hä istuutui yhtä ladetta alemmaksi ja hetken kuluttua hän alkoi käsin saada penistäni juhlakuntoon. Kun penikseni oli hänen mielestään sopivasti kovettunut ja paisunut, otti hän sen suuhunsa, alkoi imemään ja pyörittämään kieleellä terskaa, käsillä hän runkkasi penistäni suuremmaksi ja puristeli kevyesti kiveksiäni.
      Jonkin ajan kuluttua sain siemensyöksyn. jonka hän antoi laueta hänen suuhunsa, ja katsoi minua silmiin nähdäkseen oliko hän onnistutunut.

      Tein hänelle myöhemmin samoin ja aloin nuolemaan ja imemään hänen pimppaansa. Oli mielenkiintoista katsella, kun hän alkoi voihkimaan ja kiemurtelemaan ja lauettuaan hän teki minulle saman uudelleen.

      Tässä hieman tietoa suuseksistä, kuinka viet miehen taivaisiin.

      http://www.avatv.fi/rakkausjaseksi/artikkeli.shtml/suuseksin-salat---nain-viet-miehen-taivaisiin/2010/09/1196522
      -------

    • tunnelma aaj

      kädellä ei sit runlklata täysillä parempi se joka pelkäl suul ja kitalael kutittelloon hiljasii kosteita imuja syvältä ja hitaammin kun tulee

    • siitiö

      Nörttien päivä uni kädet tahmassa.

    • Suosittelija

      Jotain on pahasti pielessä, kun et miehelstäsi kysy mistä hän pitää. Sehän juuri ei tee siitä mekaanista. Jos et kysely, se on sitä.

    • SossuGuy

      No V ittu vaan imet ihan täysi ja järsi kyrpää niin kauan kunnes siemenet lentöö

    • eisåninkne san

      Paa jätkä enstex maistaa omaa pzgaans ja sit vast mieti, mik oli gomment! Jos siit ol jess, ni sit voisitsä - ehkä- aatel samaa. jos mato-sammak-pzga-yrjö o sellasty, ni mikä on(ko) pakko ite sit yägät???

    • Pimppa tykkää.
    • ihan itsestäänselvää

      Meillä mies ainakin saa kaikki ilman pyyntöjäkin. Saa painaa anaaliinkin ja otan myös suihin.

    • teete65

      montako vuotta olit kunnes uskalsit?

    • kortonki.

      Muista käyttää kondomia! Suuseksissäkin voi taudit tarttua...

      • Anonyymi

        Terska kun menee huulien ohitse ees taas niin varmasti mies laukeaa kun puristusta on oikein ja tarpeeksi,ei välttämättä tarvi imeä kun muutenkin laukeaa


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hei sinä nainen

      Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa
      Ikävä
      84
      3032
    2. Kelan perkeleellinen käytäntö

      Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei
      Maailman menoa
      310
      2685
    3. Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken

      ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi
      Maailman menoa
      190
      1493
    4. Voi kulta rakas

      Kyllä minäkin olen sinuun rakastunut. Oisit avautunut tunteistasi aiemmin niin ei tarvitsisi kiertoteitä kuulla tästä. �
      Ikävä
      62
      1192
    5. Martinan firma haastettiin käräjille

      Seiska: Martinan firma haastettiin käräjille, taustalla outo rahasotku.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      239
      1098
    6. Miksi haluat satuttaa

      Sillä tiedolla ettet välittäisi minusta vaikka se ei ole totta. Silti tiedän että rakastat minua edelleen. Niinkuin sano
      Ikävä
      28
      1011
    7. Miksi ette halua kaivattuanne

      Yksi syy tai tekosyy.
      Ikävä
      70
      948
    8. Ketä sinä

      Odotat oikeasti. Miksen sulle totta olla saa.
      Ikävä
      117
      940
    9. Toivotko vielä et

      Päätyisimme yhteen?
      Ikävä
      76
      920
    10. Sano nyt mitä

      Sinä oikein haluat?
      Ikävä
      72
      904
    Aihe