Olen ihastunut isovatsaiseen mieheen, nyt vaan molempia mietityttää, että mitenköhän tuo seksi onnistuisi ettei maha olisi tiellä. Vinkkejä?? Itse olen hoikka, eli ongelma on miehen mahan koossa.
Asennot isomahaisen kanssa?
9
854
Vastaukset
- läskit on läskejä
mene pöydän alle pyllistelemään ja miehesi nostaa mahan pöydälle niin siitä voi sitte pukkia jos ymmärsit
- ghjfhglhgö
Asiallisia vastauksia kiitos!
Kyllä ainakin ratsastusasento (nainen päällä) onnistuu ja miksei takaapäinkin voisi sinua pökkiä..;)
- sinppeliä
Kokeilemallahan ne asennot selviää!
- minä vaan
Kannattaa kokeilun ajaksi varata nitro kielen alle valmiiksi, jos vaikka sattuu sydänkohtaus yllättämään kesken liikuntasuorituksen.
- Homokoira
Kannattaa kokeilla sellaista että menet sängyn alle piiloon ja annat miehesi yrittää kaivaa sinua sieltä pois. Näin kun teette muutaman kerran nii ei pitäisi mahan olla enää tiellä.
Jos tämä ei kuitenkaan toimi niin suosittelen hankkimaan hevosta nii se voi sitten lykkiä sinua mukavasti. - Mie vaan
Aika laaja skaala on käytettävissä, melkein kaikki muu onnistuu oikein hyvin, mutta mies päällä asennot saattaa ahdistaa sinua, jos mahaa on todella paljon. Mutta jos mies jaksaa käsillään kannatella itseään, miksei nekin onnaisi?
Suuseksi onnistuu aivan yhtä hyvin kuin hoikkienkin kanssa, puhumattakaan käsitöistä. Kaikki takaapäin asennot variaatioineen onnistuu, samoin nainen päällä asennot. Lusikka ei myöskään pitäisi olla ongelmana.
Jos mies kovin lihava muutenkin ja kunto heikko, kannattaa suosia asentoja joissa nainen liikkuu ahkerammin ja mies on enemmän paikallaan.
Kannattaa yrittää motivoida liikkumaan ja syömääan terveellisemmin. Ihastus sinuun voi olla siinä asiassa yllättävän hyvä motivaattori. Kun saa itseään huomattavasta ylipainosta hoikemmaksi, tekee se hyvää itsetunnollekin ja voipa miehestä olla pidempään iloakin, kun terveys pysyy hyvänä iäkkäämmäksi. - nyt4
Kokemusta on isosta miehestä. Parhaita asentoja olivat; istu päällä, olette kyljellänne, takaapäin, takapuolesi alla on tyyny ja mies polvillaan. Kyllä näitä tapoja löytyy :) Mukavaa kokeilua !
- pömppis
minä ja mieheni ollaan molemmat isomahaisia, miehellä isompi, ja kyllä me ihan normaaliasennoissa kyetään rakastelemaan. ainoa ongelma ratsastusasennossa kun mun reidet on ehkä n. 5cm liian lyhyet(tai miehen lantio pikkasen liian levee) niin se ei onnistu muualla kuin sängyssä. muuten kyllä ihan samalla lailla tehdään sitä kuin muutkin, ainakin olettaisin :D olen siis ollut hoikkienkin miesten kanssa joskus ennen nykyistä ja siihen voinen verrata. Lähetyssaarnaaja-asennossa voi olla tietty parempi, ettei mies ihan koko painollaan rojahda sun päällesi, mutta siitäkin on niin monia variaatioita, että eiköhän joku niistä onnistu, mies voi olla esim. polvillaan, jos ei muuten. me voidaan kyllä sitäkin tehdä myös ihan perinteiselläkin tapaa.
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.3167629Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on574017PropsApp Koodi
Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset23458Persut yrittävät epätoivon vimmalla
kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a723211Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,1142874"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin462718IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n
eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-532551Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen
Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.682336- 772148
- 1011983