vastaisitko minulle?
Vai onko sinulle liian noloa myöntää täällä kirjoitelleesi?
Vai onko sinulle liian noloa myöntää täällä kirjoitelleesi?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mikä numero?
Mitä sinä numerolla teet, jos minä soitan?
Jos on puhelin kiinni.
ei ole noloa tässä tapauksessa :D
Anna jokin tuntomerkki, josta voin sinut tunnistaa.
mustat monot
soittanut kohteellesi?
En tiedä, voi ollakin...
En ole soittanut eilen.
vaaleat hiukset
kivaa, jos minulle soitettaisiin, koska todella haluan sitä. tahtoisin kuulla äänesi ja kokea sen ihmeellisyyden, joka siitä tulisi, että se on todella vihdoin sinä..
Ei ole vaaleat.
Sinulla on sellaiset punertavat.
Mikset sä sitten soita? Voit toki soittaa.
Vastaisin, juteltais, voisin myöntää kaiken
Soita sinä, tiedät, että ootan..
kiva ku kaveri vei sanat suusta, ei ole TÄSSÄ tapauksessa. Huomautettakoon tosin, että kirjoitin sulle kerran tekstin, jonka perusteella saa ymmärtää että olisi noloa myöntää kirjoitelleensa täällä koska niinhän käytännössä sanoin. Muisteltuani tarkkaan taisin todella olla sitä mieltä silloin. Nyt ajattelen että mitä oikein silloin ajattelinkaan, mitä noloa siinä on, jos toista kaipaa, varsinkaan tässä tapauksessa. Mutta joo taisi tosiaan olla itsetunto-ongelmia (narsisti-ongelmiako?) silloin ja kaikki oli noloa ja kiistettävä.
Laita tekstiviesti niin voin vastata takaisin sinun viestiisi. Voin vaikka soittaa sinulle sovittuun kellonaikaan jos laitat txt:n ja pyydät soittamaan.
Noh, olisit sitten vastannut tämän päiväiseen tekstariin.
Pitää sitten olla varovainen että mun vaimo ei saa tietää.