matti nykänen

ei se taitanut sittenkään olla linnassa
41905
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Poliisivankilassa nääs.

Äänestä

Mistä lähtien Matti Nykänen on kuulunut kuninkaallisten joukkoon vaikka linnassa nykyään asusteleekin?

Äänestä
  • Hänhän on entinen mäkikuningas

    Äänestä

  • Sibylla-Elisabeth kirjoitti:

    Hänhän on entinen mäkikuningas

    matti ja mervi on molemmat ihmisraunioita näitä tämmösiä immeitä on aina ollut maailmassa kautta aikain . muistetaan ja ajatellaan niin,että he molemmat ovat joskus olleet pieniä suloisia vauvoja ,koska ja missä ne muuttuivat ihmisraunioiksi.suljettu hoitolaitos sopisi erittäin hyvin molemmille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


makkara kirjoitti:

ei se taitanut sittenkään olla linnassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu