Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Shemale-fetissi, kuinka moni tunnustaa?

Kuinka moni teistä sinkkumiehistä tunnustaa, että shemalet kiihottavat? Tiedän aika monta tapausta, jotka jahtaavat näitä "naisia". Ainoa vain, että Suomessa heitä on aika vähän. Moni matkaakin thaikkulaan ym. maahan päästäkseen kontaktiin näiden olentojen kanssa.

https://static.ylilauta.org/files/y6/orig/1368633915124172.jpg/tumblr_mer92gQ2951s02x4ao1_1280.jpg

Te, joilla on tämä fetissi. Mikä shemaleissa on se juttu? Ovatko he kiihottavampia kuin oikeat naiset? Miksi?
609364
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 60

Vanhimmat

Kun ekaa kertaa törmäsin shemale pornoon, niin se pikkaisen kiihotti. Aika nopeasti se kiinnostus kuitenkin lopahti. Ne shemalet ovat kuitenki aika groteskin näköisiä.

Mutta kaipa se vähän samalla tavalla kiihottti kuin joku strap on porno tai vastaava. Ajatus siitä että feministit vievät miehiltä kaiken miehekkyyden ja alistavat heidät naisen asemaan on aika kiihottava kyllä.
Mutta kun se menee siihen että kuvataan kun mies imee munaa, niin se menee vähän liian pitkälle. Kun siinä ei edes näy sitä naista, vaan näkee vain miehen imemässä kyrpää. Se on kuin homopornoa katsoisi ja se nyt vain ei kiihota.

Äänestä

Ellei katso pornoa missä shemale panee naista niin sitten on kyllä jotain homomaisia mieltymyksiä. Jos on shemale mies porno niin siinä ei kyllä ole mitään kiihottavaa.

Äänestä
  • tuollaisen haluaisin kotia käymään

    Äänestä

  • Anonyymi00066 kirjoitti:

    tuollaisen haluaisin kotia käymään

    ois kii hottavaa olla kauniin naisen nussittavana ite miehenä alla

    Äänestä

Koitin joskus etsiä videoita, jossa shemale panee naista, mutta laatu oli vaan niin huonoa, että luovutin.

Äänestä

Aika usein katsellut sekalaisia pornokuvagallerioita naisista ja ensin ajatellut "hmmmmmaika hyvä" ja sitten viimeisessä kuvassa näkyykin tytsyllä lerssi, jolloin iskee pieni puistatus. On niitä aika erehdyttävästi naisen näköisiä lerssiveikkoja, eikä kaikki näytä meikatuilta miehiltä.

Äänestä

Ittelläni kiinnostus lopahtaa heti kun näkee shemalen melan.

Äänestä

Mieluummin shemale kuin suomalainen feministi.

3Äänestä
  • Ja se myös imee aina ja hyvin, päinvastoin kuin femakko

    2Äänestä

  • Sheeeemaleja kirjoitti:

    Ja se myös imee aina ja hyvin, päinvastoin kuin femakko

    joo ja nussii kunnolla aivan eri ku sauva

    Äänestä

Ois se hienoo, ku komee kaunotar tulis taake kulli kankeena ja alkais painaa sitä mun ahteriin ja painaa kunnon työntöjä. Tuntus tosi kiimaselta.

Äänestä
  • siinä jotain kun kyrpä jyskyttää ja rinnat painaa selkää

    Äänestä

  • Anonyymi00067 kirjoitti:

    siinä jotain kun kyrpä jyskyttää ja rinnat painaa selkää

    sn haluu aina vaan uudestaan eikö vaan

    Äänestä

kyllä mua ainakin kiihottaa transut,shemalet ja crossdressers,tosin itsekin tykkään käyttää asuja ja dildoja.http://www.spicytranny.com/ tuolta löytyy aika hyvin shemale videoita ja vähän muutakin.hyvin kategorioitu.

2Äänestä
  • Ihana sivu toi sun vinkki. Kiitos

    1Äänestä

  • Tykkään!

    Äänestä

  • Upeita pätkiä😛

    Äänestä

Mua kiihottaa ihan kaikki. Sappitatista lähtien kaikki kelpaa.

Äänestä

Kyllähän nuo kiihottaa, mutta en sanoisi sitä kuitenkaan fetissiksi... Eikä ne mielestäni ole kiihottavampia kuin oikeat naiset. Kai siinä kiihottaa eniten se erilaisuus... mä haluan kokeilla kaikenlaisia naisia... mustia, aasialaisia, kääpiöitä, amputoituja... ja she-male on sellainen mitä en ole vielä kokeillut, mutta mielelläni kokeilisin... kunhan on oikeasti naisen näköinen, eikä mikään Jope Ruonansuu meikattuna.

1Äänestä

Minua kiinnostaa todella naiselliset shemalet, joista ei huomaa että mies :D Esim Vanity (huom. nuorempana) nykyään Vanitykin on alkanut muuttua miehekkäämmäksi :/ Perskele kun sais vanitya antaisisin senkin kyllä vetäistä minua.

2Äänestä

Shemalet, mmm parasta herkkua mitä voi seksin saralla olla, harmi että niitä ei suomesta oikeen tahdo saada. Kauniita transtyttöjä kyllä löytyy. ;) Shemale = Se kolmas täydellinen sukupuoli! ;)

1Äänestä

Kyllä vetäisin suihin ja antaisin ottaa suihin. Ovat kyllä niin seksikkäitä ja osaavat varmaan ottaa hyvin suihin. Myös minä osaan ottaa taitavasti suihin. Runkkasin just yhdelle shemalelle. Vahinko, ettei Finlandiassa näitä ihmenaisia ole.

Äänestä

Toteutumaton haaveeni on, että shemale alistaisi minut, sitoisi käteni selän taakse, pakottaisi imemään siitintään ja nussisi määrätietoisen voimakkaasti.

Olen kerran yrittänyt homoilua mutta se ei ole minun juttuni.

1Äänestä
  • Toi on ihan ku munki haave! Ai kunpa tuollainen tapahtuisi. Vaan kun meillä ei noita kunnon shemaleja ole!

    Yksi omituisuus: heillä näyttää kuvien perusteella olevan selvästi tavanomaista komiampi kulli. Kyllä tuntuisi!

    Äänestä

Mikä tämä shemalejuttu on? Homoja vai transsuja vai mitä?

Äänestä

Bailey Jay..... todella kuuma!

Äänestä

tara emory,delia cd mmmm

Äänestä

Minulla oli kunnes kävin panemassa sellaista ne poistui fetisseistäni.

Äänestä

Mulle heräsi kiinnostus she-male filmeihin, kun olin nuorena kerran koko kesän tätini luona ja eräänä päivänä, kun täti miehensä kanssa lähti pitemmälle ostosmatkalle uskoen talonsa minun haltuuni siksi aikaa. Minä tietysti aloin koluamaan paikkoja ja löysin ainakin kymmenen she-male videota, joista valitsin yhden. Sitä katsellessani sitten runkkailin ja lopulta etsin myös joitakin tätini ihania alusasuja lisäkiihokkeeksi. Loppukesästä tätini lähti Tukholman risteilylle ja minä jäin hänen miehensä kanssa kotimihiksi. Jo seuraavana aamuna huomasin, kuinka hänellä kuulsi ihan selvästi rintaliivit paidan alta ja hölmönä sitten kysäisin, että oliko hänellä rintsikat. Hän vastasi nostamalla paitansa yl, mnkä alta paljastui valkoiset pitsiset rintaliivit... Minua asia kiihotti jo pelkästään sen vuoksi kun olin tietoinen hänen kiinostuksestaan she-malejuttuihin. Hän katsoi jminua silmiin ja kysäisi, että halusinko ehkä itsekin kokeilla? Välttelin ensin hänen katsettaan ja sitten änkytin, että saattaisihan se olla kivaa. Hän ohjasi minut silloin makuuhuoneeseensa, missä minulle löydettii kasa ihania naisten alusasuja ja pian maksin jo vuoteella hänen runkattavanaan ja imettävänään. Niistä hetkistä hänen kanssaan tuli vakituinen käytäntö, myös muulloinkin kuin kesäisin. Sain opetella imemään munaa ja saamaan sitä sisääni.

2Äänestä

kyl mä voisin tollasen shemalen kumihanskoin ja öljyn kanssa runkata ja sen jälkeen itseni.

1Äänestä

Sain lahjaksi matkan thaikkulaan. Pääsin kummisedän mukaan kun toinen sen kavereista joutu peruu osallistumisensa. Se oli yllätys kun se ei koskaan ollut arvostanut mua. Kun en oo mikään kiekkoilija. Lupas näytellä sitä puolta Thaimaasta mistä ei sit kotona kerrota. Kummisetä jutteli shemaleista. Kysyi mun mielipidettä. Sit perillä meille tuli kolme paikallista opasta. Todella hyvän näköisiä naisia. Niin kuin jokaiselle oma. Ois voineet olla vaikka identtiset kolmoset. Olisivat meidän oppaita koko loman ajan. Hän makso mut sinne ja nyt mä maksasin takas. Hotellissa mä menin poreammeeseen niitten muijien kanssa. Kummisetä ja sen kaveri otti juomaa ja katteli. Tajusin heti sielä vaahtovedessä missä mentiin. Äijät halus katella kun ne Shemalet nussi mua. Ja kyllä ne nussikin.

1Äänestä

Sievistelin peilin edessä, kuuntelin lemppareitani kuulokkeilla ja meikkasin vän, enimmäkseen vain keikistelin- olin lomalla. vetäessäini sukkanauhoja, huomasin miehen ovella, olin seliin häneen, hänen matkalaukkunsa olivat lattialla- hän oli katsellut minua ainakin hetken. Voi-IIk! Mitä tehdä, asunnon ois pitänyt olla vain mulle. Toiseksi nousi ajatus ett' koko on vaan pesuhuone täynnä pikkareita ja kolmanneksi ymmätsi että tuo mies tuijotti mua. Sellainen ei sovi, jos päällä on vain pikkarit ja ajatuksissa koti-ilta.

Käännyin nopeasti huoneeseeni, sillä aikaa huomasin että ihan kivan näköinen kaveri- aika pitkä, vahvannäköinen mutta muuta en ajatellutkaan- sähändin sängylle ja vedin farkut jalkoihin, ainoa- kas kumma- yläosa siinä nopeasti vain oli sillkinen toppi. Ihan "melkein"tavalliset vaatteet.

Ennen kutsumatonta vierasta olin ajatellut istua parveekkeella merta katsellen. Ja nyt...

Ei auttanut itkeskellä- olen ollut tälläinen lpsesta asti ja nyt mut yllätettiin- laukiusta näki että matkaikja kai. Istuin siinä sängyllä ja mietin. kaikki kietojutu olisi turhaa, Olin ollut aika sievänä peilailemassa.

Olisin halunnut soittaa samantien oppaalleni ja kysyä mistä moinen ilmestyi mutta sensijaan kuulinkin puhelimeni soivan-hitsin kuulokkeet, olin kuunnellut Rhihanaa aiemmin peilin edessä, ja just siinä mun kaulalla Rhihanna aloittaa uuden biisin.Puhelin soi hetken ja oveani koputettiin. Se oli aika hassu tunne- toi on SE mies ja hän näki mut ja koputtaa.

Ynähdin jotain. Toi on kyllä ihan komea ies, tumma, aika pitkä ja kaappasin puhelimeni. Siirryin parvekkeelle puhumaan, matkatoimistoihminen kertoi soittaneensa aiemmin jos asuntoon mahtuisi täksi yöksi kaksi. Siinä parvekkeella mun hiukset tuivertui ja farkut näyttivät aivan liian lyhyiltä, kun huomasin että pikkareiden raja ylsi yli vyötärön palasin huoneeseen ja annoin puhelimen miehelle.Hän puhui lyhyesti, vakuuttavasti- hakuaisin sanoa päätös olisi yksin minun. Virheen takia mies saisi hienostohotellin seuraavaksi yöksi.

Melkein silloin aloin itkemään. Oon syntynyt näin mutta mulle ois (ehhkä) riittänyt vain laittautua sieväksi ja leikitellä hieman mun yhdellä pikkuystävällä, se sopii muhun niin kivasti- ja nyt tuo mies katsoi mua. hän istui tuolille ja tunsin itseni vain hassumaksi kun mies näki mun pikkuhousujen viivan. Mies- Jonne- kysyi haluaisinko lähteä läheiseen rantapaikkaan miettimään asiaa. Ja silloin mua alkoi itkettää

Tullessaan mun viereen istumaan mä en liikkunut- en voinutkaan, mua nolotti. Jonne puhui hetken ja suuteli mua sitten. Seuraava puhelu ooli lyhyt mutta yö oli ikuinen.

Me ollaan oltu 7vuotta yhdessä ja minulla on vieläkin ne bikinit, ja Jonne- Oikea Mies

Äänestä

Oli viikonloppu tulossa ja tiesin, että saan olla koko viikonlopun yksin kotona. Vaimoni oli lähtenyt kaverilleen jo torstaina. Minulle yksinäinen viikonloppu tiesi homopornon katselua netistä ja runkkailua. Se oli niin ihanan pillun päälle niin erilaista ja ihanaa.

Perjantaina kotiin ajellessani tiesin, että tänään ei muuta tehtäisi kun runkattaisi. Heti kotiin päästyäni menin suihkuun ja siitä suoraan sängylle. Ekat runkut piti saada heti aikaiseksi.

Menin sängylle selälleni ja aloin runkatan. Toisella kädellä hivelin perssilmää. Jo parin minuutin päästä aloin tuntea, että nyt tulee. Nopeutin käden liikettä ja spermat lensivät mahalleni. Lepäsin vähän aikaa, kunnes pyyhin spermat pyyhkeeseen.

Menin koneelle ja avasin netistä sivun, jossa oli kaikenlaisia linkkejä päivän kuviin. Alkuun katselin normaalia heteroseksiä, sitten lady boy - ja shemale -kuvia. Eräässä videossa isokullinen jätkä polki pientä lady boyta kunnolla hanuriin. Siitä kaluni alkoi taas koveta.

Kävin hakemassa vaimoni tekokullin ja aloin tunkea sitä hanuriini. Eikä mennyt pitkään, kun tuo jelly oli kokonaan sisälläni. Menin takaisin sängylle, pistin jellyn sisääni ja nostin äskeiset spermat sisältävän pyyhkeeni naamalleni. Nuolin noita spermoja kun tunsin taas tulevan. Nostin jalat seinälle ylös, että kullini oli suoraan kasvojeni yläpuolella. Jatkoin hinkkaamista ja pian spermat lensivät naamalleni. Osa tuli suuhun, niitä pidin kielelläni. Pyyhin ohimenneitä spermoja sormellani ja nuolin sitten sormeni.

1Äänestä
  • oi nautintoa

    Äänestä

Samperin japanilaiset. Tää ois ihan hemmetin hyvä pätkä ilman tuota mosaiikkia.

Löytyy hellpornopiste comista
/videos/asian-shemale-is-getting-his-dick-sucked/?promoid=1292#

Äänestä

Tuota kun pääsisi möyhentämään!

x hamster com/videos/cute-chubby-tranny-2-7536054

Äänestä
  • Panisin

    Äänestä

Eipä norminaista Skodani kyytiin edes saisi...

Äänestä

Kävin aikoinaan ekan kerran shemalen luona ja en ole koskaan ollut niin himoissaan kun kävelin rappukäytävässä hänen kanssa ylös asuntoon. Ei se rakastumista ollut mutta jokin kiimaisuus nousi kun katselin häntä kuinka kaunis nainen on ja samalla tiesin että hänellä on kyrpä hameen alla. Tarvitsen kuitenkin naisen pillua ja voin rakastua vain naiseen mutta haaveissa on että löydän joskus naisen joka tykkäisi strapon leikeistä jossa saan olla nainen.

Äänestä
  • ihanaa haaveilua

    Äänestä

Viimeisellä luokalla kansakoulussa, kemian ja fysiikan opettajani pyysi minua kerran mökilleen auttamaan syyssiivouksessa. Minähän lupauduin. Tehtiin ahkerasti töitä ja sitten saunaa päälle. Saunassa huomasin opella alun seisovan, mutta en vielä siinä vaiheessa välittänyt siitä. Mentiin takaisin tupaan, missä hän tarjosi olutta. Se oli pieni mökki, missä oli vain yksi makuuhuone parivuoteella. Hän pyysi minua autaamaan vuoteen yökuntoon laittamisessa ja silloin huomasin nojatuolissa naisten ausasuja. Oli vähän kaikenölaista, yöpaitaa yms. Hän sanoi siinä, että hänellä on vaan naisten yöpaita tarjolla yöksi jos se sopisi. Vähän häpeillen sanoin sen olevan ok. Silloin hän ojensi minulle sellaisen tumman sinisen pitkän yöpaidan ja saman väriset pikkarit. Minua homma kiihotti valtavasti. Olinhan silloin tällöin lainaillut sisareni alusasuja, mutta en koskaan toisen miepuolen kanssa. Hän laittoi itselleenkin alusasut ja myös rintaliivit, joihin hänellä oli myös tekorinnat. Siinä sitten tyttöiltiin yhdessä koko yö ja koko se viikonloppu. Sen jälkeen olin ahkera vieras hänen luonaan ja yhteinen nautinto oli valtavaa.

1Äänestä

Shemalet on sairaus ja vitsaus. Niistä pitävät miehet ja naiset on mielenterveydeltään sairaita homoseksuaaleja. Omalla kohdalta voin todeta että kunhan pysyvät Shemalet omissa lokeroissaan ja onkaloissaan kaukana minusta niin ongelmia ei synny.

Äänestä
  • estoton

    Äänestä

  • Kuumaksi tekee.

    Äänestä

itse katselen joskus lähinnä ladyboy POV-videoita käsi-ja suuhommien muodossa. Kauniit kasvot erektion kanssa on hyvä yhdistelmä. Jotenkin siinä tulee paremmin vaikutelma, että toinen on hommassa mukana.

Äänestä
  • Tekis mieli peuhata.

    Äänestä

Kyllä minun täytyy rehellisesti tunnustaa, että shemalet kiinnostaa. Mutta sitä on vaikea selittää, mutta jokin heissä on mikä vetoaa minuun. Suomessahan heitä ei paljon löydy, mutta kyllä heitä täälläkin on. Ulkomaisilla nettisivuilla heitä löytyy ja olen ollut muutamien kanssa sähköpostiyhteydessä, sekin on ihan kivaa, kun tietää minkälainen nainen siellä minulle kirjoittaa. Pahus kun ei kouluaikana tullut tuota englantia paremmin opittua, olisi helpompi keskustella heidän kanssaan. Olen minäkin miettinyt käyntiä Thaimaassa, jossa näma shemalet ja ladyboyt kuuluvat kulttuuriin.

Äänestä

Ei kiihota kaksistaan mutta jos siinä olisi nainen 3.ntena.. Vois siinä koittaa samaan pimppii. Tietysti shamale saisi olla naisen näköinen . Eihän sitä tietäis miten juttu menisi. Olisin mielelläni tossa kokoonpanossa. Mua ei ainakaan perseeseen pantais. Se olis ainakin varma.

Äänestä

Mun setä on naimisissa? Thaikun kanssa. Ne oli suomessa käymässä. Setä joutu käymään jossain ja mä lupasin näyttää kaupunkia sille naisellen sen matkan ajan. Kun me vietiin setä lentokentälle se iski silmää ja sanoi että jos haluan niin voin harrastaa seksiä sen naisen kanssa. Nainen ajoi sitten koti kotia. Sen käsi siirtyi mun reidelle. Ihan ylös. Jos me mentäs kuitenkin sedän mökille. Mä vaan nyökkäilin. Vittu mä kävin ihan kuumana. Sielä oli sauna lämpimänä. Heittettiin vaatteet pukkarissa. Se oli koko ajan selkä minuun päin. Voisinko mä halata se pyysi. Mä painauduin ihan kiinni. Mun jäykkä muna painoi sen selkään. Käsillä puristin rintoja. Se kysyi ja mä hoin vain haluavani sitä. Sit mä käännyin ympäri ja se halas mua. Se hoki haluavansa mua ja mä tajusin sen olevan Shemale.

1Äänestä

Jo kolmatta kuukautta tämän neitosen fanina. Löytyy www.onlyfans.com/mkummerling . Saakelin kuuma narttu,suosittelen jos tytöt kullilla ja isolla sellaisella kiinnostaa.

Äänestä

Joku voi tykätä jormasta enemmän kuin pimpsasta mutta muuten enemmän naisen kuin miehen ulkonäöstä.

Äänestä

Sinkku en ole, mutta onhan ne shemalet monesti todella hyvännäköisiä. Ja kyllä se kulli kiinnostaa vaikka mies olenkin. Ja näistä innostuu myös oma vaimo

Äänestä

Kiinnostanut jo monta vuotta. Varsinkin ne videot missä he panevat miestä

Äänestä

ne nussii sua kovaa ihanaa

Äänestä

saa ottaa kunnolla suihin

Äänestä

Kyllä kiihottaa paljon, välillä juuri runkatessakin katson pornoa missä shemale itsetyydyttää tai panee toista shemalea tai panee naista. Joskus oon haaveillut seksistäkin shemalen kanssa.

Äänestä

Espanjassa katselin yhtä katuesiintyjää ja siihen tuli pari naista, jotka sittenpyysivät mukaansa. Sitä paremman näköistä vähän epäilin ensin, ja munathan sillä olikin. Kolmistaan sitten tehtiin yhtä sun toista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


she male appears kirjoitti:

Kuinka moni teistä sinkkumiehistä tunnustaa, että shemalet kiihottavat? Tiedän aika monta tapausta, jotka jahtaavat näitä "naisia". Ainoa vain, että Suomessa heitä on aika vähän. Moni matkaakin thaikkulaan ym. maahan päästäkseen kontaktiin näiden olentojen kanssa.

https://static.ylilauta.org/files/y6/orig/1368633915124172.jpg/tumblr_mer92gQ2951s02x4ao1_1280.jpg

Te, joilla on tämä fetissi. Mikä shemaleissa on se juttu? Ovatko he kiihottavampia kuin oikeat naiset? Miksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu