Tuotetestaajaksi? Liity Hopottajiin.

Hopottajaksi

Hopottajat®- suosittelumediassa suosittelijoiksi eli hopottajiksi ryhtyneet henkilöt testaavat kampanjatuotteita ja jakavat niistä omin sanoin tuotearvioita tai suosituksia tuttavilleen.

Tällä hetkellä hopottajiksi kaivataan noin 30-50 -vuotiaita naisia kaupungeista. Hopottajille olisi mahdollisesti tulossa kampanja, jossa tuotteena on nimenomaan aikuisten kaupunkilaisten naisten makuun suunniteltu herkku Pieni herkuttelupakkaus, vähemmän rasvaa ja yllättävät maut. Jotta kamppis saataisiin, niin tarvitaan lisää suosittelijoita.

Klikkaa linkkiä ja rekisteröidy mukaan!

http://www.hopottajat.fi/rekisteroidy?id=11264&sha=71160cbc59b4fa4f0c331dd29db475b88db27dee

Suosittelukoodini on HOP11264 .

1

566

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hopottajaksi

      UUSI KAMPANJA:

      Kampanjatuotteena on Fazer Crisp Pita Bread -pitaleipälastut, joista löytyy kolme vastustamatonta makua: sourcream & ruohosipuli, merisuola & mustapippuri sekä chili. Rapean herkulliset uutuudet sopivat erityisesti aikuiseen makuun ja pitaleipälastuissa on jopa 40 % vähemmän rasvaa kuin tavallisissa perunalastuissa. Lähde mukaan kampanjaan ja löydä itsellesi uusi herkku, jota kelpaa ystävillekin suositella!

      Kampanja toteutetaan elo-syyskuussa. Kampanja-aika on alustavasti 12.8.-11.9.2013. Vahvistamme kampanja-ajan viimeistään elokuun alussa.

      Testaa eri maut ja suosittele sitten tuotteita esim. Facebookissa, Twitterissä, omassa blogissasi, keskustelufoorumeilla ja myös kasvokkain. Näin autat myös muita löytämään herkulliset Fazer Crisp Pita Bread –pitaleipälastut!


      Jos haluat mukaan, klikkaa linkkiä ja rekisteröidy mukaan! Paikkoja kampanjaan on runsaasti tarjolla!!

      http://www.hopottajat.fi/rekisteroidy?id=11264&sha=71160cbc59b4fa4f0c331dd29db475b88db27dee

      Suosittelukoodini on HOP11264 .

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      280
      2908
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      49
      2298
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      348
      1997
    4. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      114
      1723
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      105
      1664
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      212
      1375
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1317
    8. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      68
      1253
    9. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      56
      1189
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      77
      1181
    Aihe