Mulla ainakin pikkarit kostuu jo tätä palstaa lukiessa ;)) sormet eksyy jo pikkareihikkin ja nännit kovana. Entäs teillä ?;)
märkänä jo?
13
1548
Vastaukset
- kosteana
Todellakin kostuu ja klitta kipristelee mukavasti, kohta avaan ihan hitaasti ja reisiä samalla sivellen housut ja sitten ihan hiljaa, hipsin tuolta keittiöstä porkkanan.. Ja aah!!
- Nainen45
Nyt en voi runkata en ole yksin.
- tykkään katsoa
anna katsoa,mikään ei ole sen kiihottavampaa
- Estrogeenikäteenveto
tykkään katsoa kirjoitti:
anna katsoa,mikään ei ole sen kiihottavampaa
Mun mieheni kerran pari antoi luvan ja mä runkkasin ite itteeni tuntui sairaan mukavalta. Orkkin tul käteen vetämällä onnistuu naisiltakin.
- Runk
Runkattaisko yhdessä? Kiinnostaisko? Mä kiihotun jo pelkkä ajatuksesta...
tekis mieli
- Näpit odottaa vielä
Olen eri huoneessa. Tota se on vain eri juttu. On jo toukokuun 12 päivä.
Alapää kostuu kun lukee näitä juttuja. Sama juttu. tekee mieli laittaa sinne jotain.
Sammutan vain radion. Ehkä sen jälkeen voin helliä itseäni vähäsen.
Ehkä se lämpenee nopsaan. Keskemmällä yötä se voi onnistuakkin. Nyt on vasta jälkeen yhdeksän. Mieheni on yläkerrassa. Onkohan vielä edes nukkumassa?
Yhdeksän jälkeen hän yleensä menee nukkumaan. - Neljäsormeaklitassa
Ei tarvinnut odotella kello yhdeksää. Tein jo ja orgasmikin tul. Tein nejällä sormella.
- Rogerrr
Moi! Haluun kanssasi kokeilla tuota 4 sormi meininkiä!
- Kaikkireijätkäyty
Matti omassa piltuussa on oma säkä oman käsi. Roger vai haluut sä 4 sormen käsirunkku meninkiä multa. Enpä paljasta mis mä asun. Sen paremmin kellekkään muulekkaan mies puoliselle. Olen näet varattu. Mut ehkei se tyydyttämiseen vaikuta. Kun se ei mee ite yhyntään asti.
- pil kullinen
Seksi on nautinto kun yhdessä saa ja saa antaa orkkuja.
Suukotellen saan nauttia Naiseni tuoksua kieli naurrii kun saa klitriksen kliimaksiin,
Nyyttikestit saa kullin huumaan riemureikään. Kyllä näitä lukiessa housut kastuu ja pillu on ihanan liukas
- Käsipano1969
Räplään kerron sitten tuonnempana.
Itse asiassa se on tyytyminen omiin sormiin.
Siellä on täytyy tehdä ite.
Sormi klitoriksessa on vain niin ihana.
Hitaasti se lämpenee tulee mukaan se nylkytän.
Ihan lämpöinen jo nyt. Panettaa tien työpöydän ääressä.
Itsetyydys tekee ihanaa. Olen saamassa orkun ei ole kaukana.
Mulla jalat vatkaa. nyt menee toiseen ääreen alkaa. aivan
Ei tuo mittään muutta orkku tul.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745359Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3111240Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369711Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858528Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236511Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03210Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys302239- 371639
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261510