Ei tehoa Eskonkaan "teho treeni"

Kovasti mainostaa Eskokin treenaustaan, mutta aikamoinen tankki sieltä tornista plösähti veteen.
1146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Esko oli lihava. Kiva tankki tosiaan. Läskimaha ja näytti 50-vuotiaalta.
Mites tehotreenit ei tunnu Eskoa EIKÄ lättäpers Martinaa auttavan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Epäaitolehti kirjoitti:

Kovasti mainostaa Eskokin treenaustaan, mutta aikamoinen tankki sieltä tornista plösähti veteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu