Jäin miettimään ymmärsinkö oikein. Aluksi hoidetaan Dermovat scalp 0,5mg/ml lioksella 2 viikkoa ja vasta sen jälkeen aloitetaan Rogaine 50mg/ml liuoksella hoito.
Ettei näitä käytetä päällekkäin?
Dermovat ja Rogaine
18
2464
Vastaukset
- Kopul1
Ei tulisi kyllä minullekaan yhtään ikävä jos tuo "tapan itseni" todella tappaisi itsensä.
- Ei sinuakaan
tule ikävä. Mitä jos eläytyisit paremmin kiireisen lääkärin rooliin joka ei ehdi olla 24/7 keskustelupalstoilla.
- PELLE KOPULI GAY
Vittu mikä pelle tää kopuli on. Mee sirkuksee töihin xD
- Kopul1
PELLE KOPULI GAY kirjoitti:
Vittu mikä pelle tää kopuli on. Mee sirkuksee töihin xD
Ainoa pelle täällä palstalla olet SINÄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Menen nyt sinne pimeään koloosi mistä ryömitkin. Ei täällä sinua kukaa ja toistan siis KUKAAN jaksa katsella. - Kopul1
Ei sinuakaan kirjoitti:
tule ikävä. Mitä jos eläytyisit paremmin kiireisen lääkärin rooliin joka ei ehdi olla 24/7 keskustelupalstoilla.
Ottaako tosiaan noin paljon päähän, että joku pystyy hoitamaan lääkärin opinnot ja touhuta siinä sivussa jotani muutakin?
Vedä ***** päähän painu johonki paskahuussin häpeämään! - Tuosta kopukasta
Kopul1 kirjoitti:
Ottaako tosiaan noin paljon päähän, että joku pystyy hoitamaan lääkärin opinnot ja touhuta siinä sivussa jotani muutakin?
Vedä ***** päähän painu johonki paskahuussin häpeämään!voi olla oikeasti apuakin monelle kaljuuntuvalle, unohtaa kaljun murehtimisen kun saa nauraa sen jutuille. Joku voi olla tietysti vahingon iloinenkin kun sillä menee noin huonosti, mutta se on tietysti vähän ilkeää.
- Kopuli auf.
Tuosta kopukasta kirjoitti:
voi olla oikeasti apuakin monelle kaljuuntuvalle, unohtaa kaljun murehtimisen kun saa nauraa sen jutuille. Joku voi olla tietysti vahingon iloinenkin kun sillä menee noin huonosti, mutta se on tietysti vähän ilkeää.
Ainaki mulla menee 100 kertaa paremmin ku sulla.
Mites sun nw 6 nykyään jaksaa?
Joko laitat jotain kenkävahaa naamioimaan sitä?
ÄH HÄ HÄ HÄÄÄÄÄ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Oletko kekeillut
Kopuli auf. kirjoitti:
Ainaki mulla menee 100 kertaa paremmin ku sulla.
Mites sun nw 6 nykyään jaksaa?
Joko laitat jotain kenkävahaa naamioimaan sitä?
ÄH HÄ HÄ HÄÄÄÄÄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!kenkävahaakin? Eikö vaikka tussilla pisteiden tekeminen näyttäisi aidommalle.
- Sinähän
Oletko kekeillut kirjoitti:
kenkävahaakin? Eikö vaikka tussilla pisteiden tekeminen näyttäisi aidommalle.
sillä tussilla piirtelystä näytät tietävän. Eipä ihme kun olet nw 6 asti kaljusi päästänyt.
- Ai niin...
Sinähän kirjoitti:
sillä tussilla piirtelystä näytät tietävän. Eipä ihme kun olet nw 6 asti kaljusi päästänyt.
Olisihan sinulla aikamoinen urakka, nw 6 tosiaan, mutta kenkälankillahan se hoituu kätevästi. Saattaa muuten ollakin yksi syy sekavuuteesi, jotkut kun lehtijutun mukaan laittavat sitä peräsuoleen, mistä sitten imeytyy verenkiertoon. Sinulla taas menee suoraan päähän.
- Kopuli2
Ai niin... kirjoitti:
Olisihan sinulla aikamoinen urakka, nw 6 tosiaan, mutta kenkälankillahan se hoituu kätevästi. Saattaa muuten ollakin yksi syy sekavuuteesi, jotkut kun lehtijutun mukaan laittavat sitä peräsuoleen, mistä sitten imeytyy verenkiertoon. Sinulla taas menee suoraan päähän.
Niin kenelle nyt puhut? Et nähtävästi mulle ainakaan. Joten sulla se tussi perseessä taitaa olla.
Hanki nyt oikeasti jostain itsellesi jotain antipsykootia kun kaikki poustauksesi ovat sekavia ja ilmeisesti luulet kaikkien viestien olevan minulta. Lisäksi luulet että minulla on jotain sivupersoonia. Näillä perustella vahvasti suosittelen sinua hoitamaan tuota psykoosiasi. - Oletko huomannut
Kopuli2 kirjoitti:
Niin kenelle nyt puhut? Et nähtävästi mulle ainakaan. Joten sulla se tussi perseessä taitaa olla.
Hanki nyt oikeasti jostain itsellesi jotain antipsykootia kun kaikki poustauksesi ovat sekavia ja ilmeisesti luulet kaikkien viestien olevan minulta. Lisäksi luulet että minulla on jotain sivupersoonia. Näillä perustella vahvasti suosittelen sinua hoitamaan tuota psykoosiasi.mikä lankki näyttää aidoimmalle ja mikä taas pistää pään parhaiten sekaisin? Tietäisi, ettei ainakaan itse altistuisi edes saman lankin hajuille.
- kopuli11
Oletko huomannut kirjoitti:
mikä lankki näyttää aidoimmalle ja mikä taas pistää pään parhaiten sekaisin? Tietäisi, ettei ainakaan itse altistuisi edes saman lankin hajuille.
Joo ei ole käsitystä, mutta mitä sä sitä multa kysyt kun sähän niitä käytät enkä mä.
- lapsellista
Ihotautilääkäri neuvoi minulle että Rogainea ja Dermovatia samanaikaisesti, toista aamulla ja toinen yöksi
- voi tavaton
Että on typerää porukkaa, menkää hoitoon
- Finadude
"tapan itseni" taas täällä mesoo.
Kyllä se fina on vaan niin hyvä lääke, että kyllä sitä kannattaa käyttää. Jos "tapan itseni" olisi heti alkanut käyttää niin vielä hän voisi discossa käydä tanssimassa eikä päälaki paistaisi läpi valoista huolimatta.
Mutta nyt hän sitten ei vaan uskalla sitä käyttää. En tiedä mistä johtaa juonensa tuo? Onko henkinen kantti sitten niin huono, että kaikki peloittelut mennyt hänelle läpi?
Nyt kannattaisi vaan se fina-paketti hakea apteekista, kun kerran reseptin oot saanut. Se toisi sitten takaisin elämän ilon. Kyllä sitä finaa vaan kannattaa käytttää, kun on se niin monen ihmisen elämän pelastanut. Yksi suurimpia keksintöjä, oikea elämän eliksiiri tuo fina.- Ei kannattaisi
ehkä niin paljon mainostaa finaa yksinään. Kun aloittaa samaan aikaan käyttää Rogainea ja muitakin hyväksi havaittuja aineita, tulos varmempi. Voi se pettymyskin, kun ei tuloksia ala näkyä aiheuttaa impotenssia. Jos on ennestään ylipainoa, kannattaa katsoa mitä syö ja lisätä liikuntaa. Varmaan rasvan kertyminenkin on osalle ongelma, vaikka selvää liioitteluahan täällä on.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251278
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89934- 95932
Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25887Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat293770- 95748
- 109656
- 34648
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.50581Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet134579