Nyt Ruotsi peliin Jasmin Hamid

eli Salkkareiden Katariina Mäkelä!
Hän on Suomen todellinen ÄSSÄ.
Kun hän saapuu jäälle, Ruotsi menettää keskittymisensä koska kuolaa neidon perään.
Siinä Suomen salainen ase.
Mut ehkä sittenkin pitää hommata jäälle Mikko Leppilampi!!
065
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


juha82friikki kirjoitti:

eli Salkkareiden Katariina Mäkelä!
Hän on Suomen todellinen ÄSSÄ.
Kun hän saapuu jäälle, Ruotsi menettää keskittymisensä koska kuolaa neidon perään.
Siinä Suomen salainen ase.
Mut ehkä sittenkin pitää hommata jäälle Mikko Leppilampi!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu