Naisen muhkea peppu on pop!

näin on.
10346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Niin minustakin, parempi pyylevä kuin luinen.

Äänestä
  • Eikö siinä ole sentään aika monta normaalia eli sopusuhtaistakin välissä.

    Äänestä

  • Paras = sopusuhtainen kirjoitti:

    Eikö siinä ole sentään aika monta normaalia eli sopusuhtaistakin välissä.

    niiin no vertaisin nyt vain nykyajan malleihin jotka riutuvat nälästä ollakseen himuisen laihoja ja mahtuakseen markkinoille, sellaista on ihan särkevää katsoa :(

    Äänestä

No hyvä, jos näin on. Tämä nimittäin jatkaa vaan kasvuaan, kun ei tältä palstailulta muuta ehdi :)

Äänestä
  • Toivottavasti läski palstamies on vastaavasti ihanteesi. ;)

    Äänestä

  • vinks vonks kirjoitti:

    Toivottavasti läski palstamies on vastaavasti ihanteesi. ;)

    on se ;)

    Äänestä

  • Joo, kirjoitti:

    on se ;)

    En minä ainakaan ole läski.

    Äänestä

lihaksikkaan pyöreä naisen peppu on paras, ei hyllyvä laardi.

Äänestä

Monenlaiset peppuset o nättei, aikkasen palajo riippuu kantajansa habituksesta.

Äänestä

Onks se toi Jenny Lopez?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


<3<3 kirjoitti:

näin on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu