Mun tuli taas ihan vietävän kova ikävä sua!

Kyllä mä sen oikean halin sulta tarviin.... tiedätkös ;)


Ja tää oli just sulle, ainoalle ja oikealle, söpöliinin miehelle!
4267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

en oo söpöliini

Äänestä
  • mieheksi aika söpö myös......ainakin näin söpöliinin mielestä ;)

    Äänestä

ehkä olen hakemasi mies, ehkä en. En voi tietää 100%. Et ole kertonut muuta tunnistetta itsestäsi..tarvin hieman jotain muutakin..

Äänestä

tyrkylle!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


..Aito söpöliini.. kirjoitti:

Kyllä mä sen oikean halin sulta tarviin.... tiedätkös ;)


Ja tää oli just sulle, ainoalle ja oikealle, söpöliinin miehelle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu