Minulla haluttaisi kovasti kokeilla kolmen kivaa niin,että otettaisiin joku mukava nainen kaveriksi, mutta mies ei suostu.Ei sitten millään.Olen jo pari vuotta yrittänyt pehmittää mutta mitään ei tapahdu.
Ideoita?
Ideoita?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sama täälä. Mua on alkanu haluttaa pieni sekstailu naisen kanssa. Iha ees jotain pientä. Mut mun mies ei tykkää tollasesta sit ollenkaa. Saa vain haaveilla ja nähdä unia..
Ideani on helppo. Vaihda mies mieheksi.
Joo on helppo. Mäpä sit laitan eropaperit menee ja alan kolmen lapsen yksinhuoltajaksi, iha vaan et voi sit rauhassa ettiä naisia.
Samoin vastaa ap, ei tuu kesää. Nyt viime vkl kun pienessä sievässä touhuiltiin niin mies innostui kovasti tästä fantasiasta, siis seksin aikana jutteleen tuhmia. Enpä tiedä mitä tuo sanois jos jostain sellaisen eukon meille haalaisin. Mistä löydän sopivan josta iteki tykkään? Pitäis olla samalta suunnalta että vois tavata ennen sekstailua.
voi että :D mä kyl lähtisin mielläni mukaan, vaikka sit ilman miestäs. Ihme mies kyl täytyy sanoo