katos viimeisetkin

Olet jo pelkässä rennommassa tyylissäsi liian houkuttava,mutta elämä! Nyt kyllä meni jo liian komean puolelle, eihän tuollasta nyt ainakaan uskalla lähestyä ;) tunnen itseni kyllä ihan ryysyläiseksi :)
4202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ihmisiä kaikki ollaan!

Äänestä
  • haiseva ja likainen sä ainakin oot. Niin onkaikki sanoneet.

    Äänestä

  • .................... kirjoitti:

    haiseva ja likainen sä ainakin oot. Niin onkaikki sanoneet.

    haa, he tuntevat toisensa. Ole nokkimatta silti häntä siinä, säälisit ja auttaist, antaisit sille vaikka saippuaa, jolla sinä voisit ensin pestä suusi ja sitten hän per.....sä.

    hui, kun olen kamala,...en mä oikeesti :)

    Äänestä

Älä heitä kirvestä kaivoon vielä, sillä voit oppia tuolta rentomaakarilta sinäkin vähän rennomman ja rohkeamman tyylin. Itsensä näköistä elämää omalla tyylillä kuitenkin, ei ketään matkien...siinä se.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rohkeuden rippeet kirjoitti:

Olet jo pelkässä rennommassa tyylissäsi liian houkuttava,mutta elämä! Nyt kyllä meni jo liian komean puolelle, eihän tuollasta nyt ainakaan uskalla lähestyä ;) tunnen itseni kyllä ihan ryysyläiseksi :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu