jääkiekkooooo

moro. Onko joku jolla on kokemusta easton rs2 mailasta tai easton mako 2 mailasta? Kumpi parempi sentterille/laiturille? Lauon ranteella paljon ja mahd. tarkasti ja kovaa. Että kumpi on järkevämpi mun ostaa?
465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Älä osta kumpaakaan, itse ehdotan easton eq10 voit voittaa cittarista sipsipussi arvonnasta, ja maila on kevyt ku hullun mulkku

Äänestä

Easton mako ehdottomasti! Pystyy ampumaan näpäköitä tarkasti ja kovaa ranteella sekä myös lyöntilaukauksella. Easton rs2 on viikon jälkeen löysä ku anssin vehje oheisten mennessä pieleen.

Äänestä
  • Hullunmulkku = Anssin pippeli

    Äänestä

  • Hegepeukku 69 kirjoitti:

    Hullunmulkku = Anssin pippeli

    Minä tykkään muös titanin puumailoista kiska ne ovat todella kestäviä ja niillä on hyvä laukoa. Ei myöskään tarvitse ostaa kokoajan uusia mailoja ja tämä kyseinen mailan on myös kevyt kuin hullun mulkku.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


flo rida kirjoitti:

moro. Onko joku jolla on kokemusta easton rs2 mailasta tai easton mako 2 mailasta? Kumpi parempi sentterille/laiturille? Lauon ranteella paljon ja mahd. tarkasti ja kovaa. Että kumpi on järkevämpi mun ostaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu