Orpiii!!! oi! oi! oi!

Missä mahtaa mennä ja tehdä the soppatykki?!?! :D
5367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Taitaa olla lataamossa

Äänestä
  • Toi oli hei tyly läppä!!! :D Eiks joskus opiskellu Hämeenlinnassa???

    Äänestä

Ettekö vois soitella puhelimella toisellenne ja kysellä kuulumisia tutustanne? Siis ko. kolmannesta henkilöstä? Arvailujen sijaan voisitte keskustelussanne tulla johonkin järkevään loppupäätökseen, muita ihmisiä tai lukijoita vaivaamatta?

Äänestä
  • No anna niille numerot. Ja poistu paikalta jos noin ahistaa.

    Äänestä

Ei ole tietoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vuosien takaa... kirjoitti:

Missä mahtaa mennä ja tehdä the soppatykki?!?! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu