Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hämmentynyt mies...

jouduin kerran kaupassa käydessä pidättään kakkaa hirveesti, ja jonkinajan kuluttua rupesi tuntumaan hirveen hyvältä. Tajusin yhtäkkiä joudun pidättään kahta asiaa... eli meinasi tulla orkku pöksyyn, mitähän tapahtui?
7704
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kova pökäle ja sen tuottama paine kohdistui eturauhastasi vasten aiheuttaen kiihotuksen. Eturauhasesta on mahdottoman helppo saada voimakas orgasmi, jos sitä onnistuu stimuloimaan.

Äänestä
  • OK, onko sulla enemmänkin tietoa aiheesta?

    Äänestä

  • kiinnostunut kirjoitti:

    OK, onko sulla enemmänkin tietoa aiheesta?

    Kävipä sinulla tuuri - paskahädän kautta löysit vahingossa todellisen seksuaali-identiteettisi. Nyt vaan etsit itsellesi poikaystävän, joka kalullaan vie sinut taivaisiin. Mutta muista sitten olla pidättelemättä.

    Äänestä

  • Näin on, itse teen tuota kakan pidätysjuttua toisinaan ihan tarkoituksella juuri em. syystä. Pitää vaan olla kova se kakka ;)

    Äänestä

  • Onnittelut kirjoitti:

    Kävipä sinulla tuuri - paskahädän kautta löysit vahingossa todellisen seksuaali-identiteettisi. Nyt vaan etsit itsellesi poikaystävän, joka kalullaan vie sinut taivaisiin. Mutta muista sitten olla pidättelemättä.

    Mitä nämä itsestään epävarmat homofoobikot täällä taas älisee, menettävät vaan todella mahtavan tilaisuuden suureen nautintoon kun pelkäävät perseitään.
    Minullekin on nautinnollista kun saan työntää sormeni miesystäväni sisään (kyllä, olen nainen) ja hieroa hänen eturauhastaan, voi sitä nautintoa minkä se hälle tuottaa! Ei muuta ku rohkeesti vaan koettamaan sormea hanuriin (tietenkin jos aiot työntää sormesi jonkun toisen hanuriin, on toki kohteliasta kysäistä asiasta).

    Äänestä

Alkaako teitä sitten naidessa paskattamaan hirvittävästi?

Äänestä
  • Mitens toi liittyy kysymykseen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Todella hämmentynyt kirjoitti:

jouduin kerran kaupassa käydessä pidättään kakkaa hirveesti, ja jonkinajan kuluttua rupesi tuntumaan hirveen hyvältä. Tajusin yhtäkkiä joudun pidättään kahta asiaa... eli meinasi tulla orkku pöksyyn, mitähän tapahtui?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu