300C luistattaa perää (video)

2944
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kuvaajalla on maailman älyttömin nauru.

Äänestä
  • No onneksi oli äänet sitten pois ;)
    Aika kivastihan tuossa gummi palaa. Noin muuten 300C:stä ei oikein tiedä mitä pitäisi ajatella - muotoilu on sellainen että en usko että tuohon autoon ikinä päädyn. Maku tosin muuttuu ajan mittaan, joten saas nähdä.
    Myös takaveto on aika yllättävä "veto".
    Sisätilat on mittojen mukaan Sebringin luokkaa vaikka auto ulkoa on isompi. Ehkä parempi äänieristys on syynä tuohon ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pro race driver kirjoitti:

Käyhän se näinkin:

http://superdave3692.home.comcast.net/300cdrifting.wmv

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu