Saada rakastaa Sua mies

Hellästi, varoen, kiihkeästi, rakastaen. Kuin ei koskaan ennen ketään toista, olet jotain erillaista.
5137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mua? Yess!!! Kerrankin mulle just.

Äänestä

kuivana kakkoseen ja formulaa kattomaan.

Äänestä

naiselle hki ja se vielä, että olisi kiva olla jo ihan oikeissa yhteyksissää..

Äänestä

toivottavasti hän vastaa ja saavutatte toisenne.


ja nyt saunaan...............................................

Äänestä
  • vai edelliselle? toivottavasti joo. epäselvää itselle ainakin vielä muuten, paitsi tunteiden osalta...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on toiveeni suurin. kirjoitti:

Hellästi, varoen, kiihkeästi, rakastaen. Kuin ei koskaan ennen ketään toista, olet jotain erillaista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu