14-16v pojat mikäteitä kiinnostaa

Eli milä teitä kiinnostaa...
niinku et jos tyttö puhuu vaik netis ni mikä ois hyvä puheen aihe
( jos tyttö ois eri luokal eikä voi puhuu läksyist tai muusta)?
Pliis kertokaa ku kerran luitte tän jutunki;D
251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sori mun kirjotusvirheetD:

Äänestä

No mä tykkään enemmänki romanttisista tapaamisista mutta puheenaihe sillai chättäämises on ehkä sillai jos tyttö puhuuitte tunteistaan ja tapahtumistaan ja sillai :) ps ite seurustelen ihanan tytön kans eikö kauheesti chätätä koska tapaillaan joka päivä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NiiMikäKiinnostaa kirjoitti:

Eli milä teitä kiinnostaa...
niinku et jos tyttö puhuu vaik netis ni mikä ois hyvä puheen aihe
( jos tyttö ois eri luokal eikä voi puhuu läksyist tai muusta)?
Pliis kertokaa ku kerran luitte tän jutunki;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu