Moi, olen puhtausfriikki ja inhoan kakkaa. Rakastan kuitenkin peppuseksiä. Ongelma on saada peppu, siis oma ,riittävän puhtaaksi. Joskus suihkutus onnistuu mutta toisinaan suolesta tuntuu vain valuvan liejuista paskaa niin ettei anaaliseksiä voi ajatellakaan. Miten hoidatte homman ? Hyvät neuvot nyt tarpeen.
puhtausfriikki
Puhdasta anaalia kii
2619
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Suihkutuksessa on pari juttua pidettävä mielessä. Jos laittaa liian paljon vettä sisään niin se menee syvälle ja saa suolen sisällön liikkeelle pidemmältä matkalta. Silloin voi käydä niin, että vähän suihkutuksen jälkeen on ripulip* odottamassa ulospääsyä. Bideellä jos painaa veden sisään niin sen määrää on vaikea arvioida.
Jos tarkoitus ei ole mikään anaalimaraton vaan ihan perus anaaliyhdyntä tai muu vastaava niin laittaa suolenhuuhtelupussilla vettä sisään vähän kerrallaan. Vähän on tässä 2.5 desiä tai vähemmänkin. Itse aloitan neljänneslitralla ja sitten vähennän puoleen tuosta ja toistan huuhtelun pienellä määrällä vettä useita kertoja. Tämä tuntuu toimivan.
Ruokavaliossa saisi olla paljon kuituja. Popsi popsi porkkanaa, hampaita se vahvistaa ja pitää liimap*skat loitolla.
2 Imodiumia ajoissa ennen huuhteluita, niin ongelma katoaa