tämän naisen järki kulta ruveta sulamaan tässä auringon paisteessa ;) siis onko totta että sinä mies sittenkin kaipaat minua :0 lueskelin meinaan noita viesti ketjuja ja ihan kuin olisit vastannut yhteen...no, ei se kumminkaan voi olla totta tai siis se olisi liian ihanaa ollakseen totta sillä ikävä on minullakin...ja tämä on kyllä erittäin typerää ja noloa kysellä tätä kautta.
Nyt on tainnu
höpö nainen
14264
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
se ketju on?
Se ketju mihin on viimeks vastattu 13.35
Voi se olla totta, ihmiset surffailee netissä ja kirjoittelee anonyymeina tuntojaan. Varmaan aika normaalia.
Miksi ei ?
... sinua, mutta toivottavasti nähdään ihan oikeassa elämässä. En tiedä kuka olet, mutta ikävöin erästä naista ja olisi hienoa tietää, että hänelläkin olisi jotain tunteita minua kohtaan. Vaikea kuitenkaan uskoa niin kauniin ja mukavan naisen minusta noin vain olevan kiinnostunut.
Niin en tiedä voisimmeko olla toisillemme ne kaivatut...hänen pitäisi ehkä tietää tunteeni..
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11486048
Jaa, jollakin tullut tuo aika..sitähän on joskus aina ilmassa ;)
Voi se olla totta, ihmiset surffailee netissä ja kirjoittelee anonyymeina tuntojaan. Varmaan aika normaalia.
Ei voinu oikeen uskoo kun muutamat viestit alko pommittaa alitajuntaa. Toisaalta meillähän on aina mennytkin tosi hyvin :)
Ei se typerää ole silloin jos tapahtuu se kaikista odottamattomin, eli löytyy kaksi toisiaan kaipaavaa.
niin...en tiedä tästä, tuntui vaan siltä että hän olisi täällä, mutta en tiedä, taisi olla toive ajattelua tuo :(
on harmittanut kun ei sinua näe. Sinussa on niin ylitse pursuavaa iloisuutta :)
kieltämättä ei olla nähty nyt viime aikoina..en tiedä..olen iloinen luonteeltani, kaikesta huolimatta.