Kysyvä ei tieltä eksy

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013052817074798_uu.shtml

Joo tiedoksi jusulle, tämä ei ei ei liity Ylivieskaan.
Mutta itse asiaan, voiko pankista tarkastaa mitenkään, onko joku ulkopuolinen katsonut tilitetoja?
3193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ketä kiinnostaa sinun 47 euroa ??? Veikkaan, että ne varkaat pyörii vähän paksummilla tileillä.
Vai meinaatko, että kun tili on noin tyhjä että joku muu on tyhjentänyt sen ??? Otappa tiliote ja kato mihin baariin ne rahat meni.

Äänestä

Niin, oot varmaan pankissa töissä, vai rupesko viiraan?
Onhan nyt aika lämmin, löysää vähän.

Äänestä

Mun tililtä oli viety 5.50€, mistähän tämä johtuu?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tilillä 47 € kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013052817074798_uu.shtml

Joo tiedoksi jusulle, tämä ei ei ei liity Ylivieskaan.
Mutta itse asiaan, voiko pankista tarkastaa mitenkään, onko joku ulkopuolinen katsonut tilitetoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu