ja kieroilit. En paljasta sua. Mutta jätä mut rauhaan
Kyllä sä mokasit
******
6317
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Yks pikku vinkki oot ihan vitun itserakas.... Jos kerta oot NIIN täydellinen että pojatki kuolaa sun perään niin toi on yks sun huonoimmista puolista ku oot niin helvetin itserakas ja tuut tänne määritttelemään sun täydellisyyttäs niin on kyl semmosta humiohuorausta että voi jumalauta mä sano...Kiitos olen puhunut
ettei olekaan itserakas, ainoastaan sinusta epävarma, ja koittaa "kalastella"? Surkeaahan se on, että niin joutuu tekemään. Hänen kannaltaan.
Ehkä itse oletkin niin itserakas, ettet sellaista herkkyyttä toisesta huomaa?
kai sitä saa kirjoitella mitä haluaa. Mitä se kellekään kuuluu jos yritän vähän pitää hauskaa. Tietääkseni olen kyllä aika kaukana täydellisyydestä, en harrasta nykyään enää itsetehostusta kun tiedostan miten ärsyttävää se on. Eikä ole eds mitään millä kehuisin itseäni.
mä en ainakaan ole kieroillut,enkä ehtinyt vielä mokaamaan kun en mitään ole tehnyt.
Okei... Mitä tähän voi enää sanoa..
Saat olla lopun ikääsi rauhassa. Se on varma, ja oon todella pettynyt suhun.