Tiedän jotain sisimmässäni

Meillä on jotain ainutlaatuista. Meillä on jotain mikä ei koskan kuole.
6235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ootko unohtanut syödä lääkkees?

Äänestä

Jos tietäis kuka olis voisin väittää et yhdessä tapauksessa voisi noin kuvitella.Vaikka tekis mitä niin ei niin ei

Äänestä

Olen samaa mieltä.

Äänestä

se on "sitä".

Äänestä

ota ny tripla-annos, jotta pääs alkaa taas toimimaan.

Ja viikonloppu menee taas vessapanojen merkeissä..siittä tietää että oot taas normalisoitunut ja löytänyt ittes.

Äänestä

tee omat ptf-sivut ja tienaa rahaa että pääset ostamaan uudet lääkkeet!

www.iigaspike.com

suomalaiset ja luotettavat!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


en ymmärrä kirjoitti:

Meillä on jotain ainutlaatuista. Meillä on jotain mikä ei koskan kuole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu