Halutaan vene vuokralle

Seisooko veneesi laiturissa? Haluamme lainata 30-40 jalkaisen perheveneen 3vko-3kk jaksoksi. Olemme kokenut ja luotettava purjehtijaperhe. Veneen tulisi olla siisti ja sijaita etelä suomessa.

[email protected]
7356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Juu ei seiso, joka viikonloppu 6viikon kesaloma liikkellä. Miten olis lokakuu, jos hoidat syyshuollon?

Äänestä

Mulla vene aivan tarpeettomana marraskuu-helmikuu.

Äänestä

Hei. Rondo 33 1998.
Vapaa ja myynnissä voidaan myös vuokrata osaavalle käyttäjälle.

Äänestä
  • Kokoluokka ja ikä sopivat. Purjehduskokemusta n.10v. Sekä cruisailua että kisaamista. Viimeisin veneeni oli 33 jalkainen cruiser/racer. Nyt tarkoituksena vain koluta saaristomerta. Olen saanut jo muutaman varteenotettavan tarjouksen, laitatko veneestä lisätietoja: olli.junnila (ät) practica.fi

    Äänestä

  • Ojoj1 kirjoitti:

    Kokoluokka ja ikä sopivat. Purjehduskokemusta n.10v. Sekä cruisailua että kisaamista. Viimeisin veneeni oli 33 jalkainen cruiser/racer. Nyt tarkoituksena vain koluta saaristomerta. Olen saanut jo muutaman varteenotettavan tarjouksen, laitatko veneestä lisätietoja: olli.junnila (ät) practica.fi

    jep oletko jo selvillä tästä: http://www.limic.fi/pp/html/vene/vuokra.htm

    Äänestä

  • 19+10 kirjoitti:

    jep oletko jo selvillä tästä: http://www.limic.fi/pp/html/vene/vuokra.htm

    Hieno ja ajankohtainen , suorastaan tuore vuodatus 8 vuoden takaa. Hyvä poika! Lisää tällaista!

    Äänestä

  • 19+10 kirjoitti:

    jep oletko jo selvillä tästä: http://www.limic.fi/pp/html/vene/vuokra.htm

    Suomi on säädösten luvattu maa. Mitään pienimuotoists kulunkia ei kannata jakaa tai palvelua yrittää. Schumpeter olisi kauhuissaan.

    Tämä maa tarvitsee rajua ravistelua, tai hukka perii...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


OJOJ1 kirjoitti:

Seisooko veneesi laiturissa? Haluamme lainata 30-40 jalkaisen perheveneen 3vko-3kk jaksoksi. Olemme kokenut ja luotettava purjehtijaperhe. Veneen tulisi olla siisti ja sijaita etelä suomessa.

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu