Myötähäpeä.

5391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tää oli hyvä veto Neumannilta, paras tulkinta jonnen biiseistä tossa ohjelmassa

Äänestä

huh huh mitä englantia ja kun ei osaa laulaa niin se tulee vielä selvemmin esiin toisten biisejä vetäessä. omissa biiseissä sen voi luulla vielä kuuluvan asiaan :-D

Äänestä

Mikä setää vaivaa? Jokin halkio kitalaesta nenään? Hirveätä. Ja nuottikorva kuuroutunut. Happi loppuu. Voi voi.

Äänestä

Käsittämättömin laulutekniikka kyllä nipalla - vibrato tulee pään liikuttamisesta. Ei näin!

Äänestä

Aivan karmeeta! Eihän tuolla ole ääntä lainkaan!!!! Änkyttääkin kummallisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voi au kirjoitti:

Noloa.

http://www.youtube.com/watch?v=ACluXD0T0LU

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu