?
Vaihdanko työpaikkaa?
Sitäkö haluat
17200
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
viitsit.olisi kiva käydä joskus sielläkin.
Miksi sitten vaihtaa?
-en halua.
en voinut auttaa enempää sinua, rakastan.
aina laulu, samat sanat, sama sävel....vaihda levyä
En todellakaan halua:(
Ota mieluummin lopputili, se on parempi
Haluan että oot onnellinen! Työ tekee sut onnelliseksi, ja varsinkin se työ mitä nyt teet. Ymmärrän ja vihdoin hyväksyn että se menee muun edelle.
Ei ole enää vaihtoehtoja
Vi**u näitä juttuja..ettekö parempia keksi..
taidat haluta minun vaihtavan?
haluan.ei voi mitään nyt.
niin,että minä häivyn lopullisesti sieltä.
häipyä mistään mihinkään. piste.
jo häipynyt,lol...
En halua että vaihdat työpaikkaa, mutta kun sä alistat mua niin pahasti. En kestä sitä..se loukkaa mua tosi pahasti. Sun pitäisi vaan luvata ettet alista mua enää. Sillä ehdolla voisin mieluusti jatkaa töitä sun kaa, sehän olisi kaikkein luontevinta tässä tilanteessa.
Tiedän että osaan olla tosi ärsyttävä, ylimielinen & täynnä itseään, mut oon muuttunut tässä vuosien varrella parempaan suuntaan ja teen töitä koko ajan itseni kanssa ,että tunnistan nämä haitalliset maneerit ja että käyttäydyn vastuuntuntoisesti.
Mitä sanot tähän? Vai ehditkö ehkä jo tottua vapauteen? Ehkä et enää haluakaan palata yhteistyökuvioon...
Kultsi, ei sinunkin tarvi..eikö se nyt riitä että ukkos vaihtaa ;)