Taas törttöiltiin?

Eikös tuo ole biimeri?

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288570217309.html

On se hyvä auto....
3111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

näkyy olevan takarontissa tuollainen "ghetto/boom-blaster"-soittopeli. Huonokuuloista porukkaahan nuo ovat, kun pitää olla tuonkokoinen grammari, että kuulee sitä mieli jumputus-"musiikkiaan". Olikohan matkalla Hietsun biitsille ??
Saattoi olla isin auto. Ja nyt on isi sitten hyvin hyvin VIHAINEN ! :-D
Ja saattaa remmi paukkua, kun kultapoju pääsee hospitaalista kotio.
Lapsen ruumiilinen kurmuuttaminen. Ja taas rikotaan lakia. HEH !

Äänestä
  • On se niin kamalaa, kun ei järkeä eikä ajotaitoa voi mistään ostaa.

    Äänestä

Bemari kuskeilla ei ole järkeä sama kuin asuis Hesassa ja ostaisi Utsjoelta yliihintaisen talon...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sikahumalassa kirjoitti:

Eikös tuo ole biimeri?

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288570217309.html

On se hyvä auto....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu