Kumma että näillä demaripomoilla ei ole minkäänlaista itsesuojeluvaistoa. Bacmanin täytyisi tietää, että hänen puheensa tullaan varmasti muistamaan syksyllä, kun Kreikan velkojen leikkuu alkaa.
Jouni Backman valehtelee taas!
Ihme tolloja!
581
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Todella ihmetyyppi tuo Batman--------- todellinen miinusukko.Saa varmasti demareiden kannatuksen taatusti laskuun. Tulee agressiivien mieli tyyppiä katsoessa. On olevinaan jotain tietävinään, kun haukkuu muita puolueita. Sopisi parhaiten ikoniksi.
J. Bacmanista kasvanut Urpilaisen käsikassara, joka täydentää Urpilaisen vaihdokkiministerisarjaa neitimäisyydellään, jolle Urpilaisen "pajunköysi" uppoaa kuin kuuma veitsi voihin.
sdp edustajat vain puhuu palturia jälleen kerran..kuka sdp uskoisi...
Totuus tuli julki ja herra demari Batman oli valehdellut.Hän väitti että perusuomalaisen ilmoitus olisi maksanut 50.000 euroa.
Helsingn Sanomien imoitus maksoi n. 28.000 euroa ja ns."Brysselinvero" eli arvonlisävero päälle. Näin sanoi Timo Soini aamutv:ssä.
Uskoa demuun?