Voiko joku auttaa muo ostaa hyvän airsoft aseen sillle et kaikki maski ja ase ja kuulat ois 100-150 € hintahaarukalla ite kattelin tätä
http://plasticsoldier.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=1607&category_id=189&option=com_virtuemart&Itemid=107&lang=fi
Nii kiitos jo etukätee Maski ei pakollinen on jo lasit koton:D
http://plasticsoldier.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=1607&category_id=189&option=com_virtuemart&Itemid=107&lang=fi
Nii kiitos jo etukätee Maski ei pakollinen on jo lasit koton:D
Vastaukset 11
Vanhimmat
Taiwangunist jg g36c, guarderin kuulia ja sit suomesta maski/lasit koska taiwangunin laseista ei aina tiedä.
Aseen linkki: http://www.taiwangun.com/en/608-jg-3 Huomioi että rahayksikkö on puolan rahana. Taiwangun on siis puolalainen.
Saisinko kysyy jos toi 400 puolan rahayksikköö nii paljo se on euroin?
Klikkaa taiwangunin sivuilt oikees yläkulmast sitä britannian lippua niin hinnat pitäs muuttua euroiks. Voit myös googlata valuuttamuunnin. Huomioi että ulkomaalaisissa kaupoissa lähtönopeus on mekitty fps (feet per second). Googlaa nopeusmuunnin.
Kiitti sesa mikä ase sulla on ja mitä suosittelet
Mulla ei oo tota jing gong g36c mutta sen pitäs olla ihan prushyvä. Ihan sopiva alottelijalle.
*perushyvä
Älä ihan sokeesti luota mun juttuihin, en oo itekkään softannu kovin kauan, mutta siitä oon aika varma että toi jg g36c on hyvä. Jing gong on kiinamerkkien parhaimmistoa. Googlaa "jing gong g36c suomi24". Aiheesta löytyy aika monta keskustelua.
On se perushyvä. Millaset lasit sulla on kotona?
finsoft sellaset ESS XT lasit
Sitten hyvä.
Mutta ase vielä puuttuu ja lasit oli siks ``Turvallisuus ennen kaikkea´´