tehokasta akkulaturia mökille

akkuja latamaan etsinnöissä ?
4117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Tuskin mikään noista käy, ei yhtään 12V akulle sopivaa mallia.

    Äänestä

kysymys on laaja. ladataanko mökille vietäviä akkuja kotona vai mökillä olevia akkuja mökillä. jos mökillä on verkkovirta niin mihin sitä akkuja tarvitaan, ehkä veneeseen? jos halutaan varata mökillä generaattorilla niin varmaan aggrekaatin teho vaikuttaa siihen minkälaista laturia käytetään.

itse ostin veneen akun lataukseeen sellaisen ylläpitolaturin joka voi olla kytkettynä jatkuvasti, vastaava kuin wsdfw:llä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


akkuja lataamaan kirjoitti:

akkuja latamaan etsinnöissä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu