Miten te "avaatte" a-holen ennen anaali seksiä?
Kyllä sama kysymys kun aihekkin. millä, miten ja muuten saattte anuksenne auki tai kumppaninne ennen peppuilua? ettei kirpaise kun sisälle tunkee, mikä liukkari on parasta? dildo? montako sormea? kuinka kauan? vibra? normi seksiä ennen? ja muut? Miten te sen hoidatte?
Miten aukaisette A=Holen?
8
2119
Vastaukset
- mies9
Olisi kiva itsekkin tietää.
- kylläkiitos
Ihan vaan silleen että ku alkulämmittelyt on tehty ja on tarpeeks rentona niin liukkaria ja sitten vaa jyskyttämään. vähän se sattuu mutta on sen arvoista ja kipu alkaa lievittyä mitä kauemmin sessio kestää :-D
Sormien tunkemisesta peppuun en tykkää joten sitä ei meillä harrasteta. Eikai peppuseksiin mitään sen erikoisempia metodeja tarvita. Harjottelemalla oppii, esim. missä asennossa ja millä tahdilla vedellään.
Itellä semmonen vinkki naisille että takaapäin asennossa saa (ainakin omasta mielestäni) itsensä hyvin rennoksi. :-) - B-rapun vierailija
Aluksi tietenkin kaikki esileikit, jotka on teille kokeneille konkareille varmaan itsestään selvyys, joten siirryn jo siihen vaiheeseen kun ootte tyttösen kanssa päässeet toiminta-asteeelle
Rohkeesti vaan imuttaan tyttösen klittaa , (oothan jo muut paikat suukotellut), siitä sit sormia pimppaan, kaikki neljä, vaikka vain osan matkaa, niin kauan että tavara on kunnolla kostunut, eikä haitaks oo hyvänmakuinen luikkarikaan.
Pikkusormi pimpasta pois ja koukkuun, kolme muuta sysii pimpassa ja kieli vaan lipoo klittaa ja pikku sormen rystynen pehmittää B-rapun suuta.
Kyl sen sit pikkusormessas huomaat kun B-rapun pielet on rentoutuneet joten pikkusormen voi oikasta varovasti porautumaan peremmälle.
Rytmikkäästi vaan jatkoa, joskus tyttöni jo ruikkaa kasvoilleni mut en välitä oon mies. enkä hiiri, koittakaa olla tekin.
Kun pikkusormi on avannut ja rentouttanut B-rapun kunnolla siirrän pimpan puolelta nimettömän sille kaveriks, mut varovasti, kirjoitin VAROVASTI, äläkkä kiirehdi ( jos sult ei oo jo tulossa, mut jos niin käy ei se haittaa, homma jatkuu), kyl se siit hitaasti onnistaa, kunhan vaan varmistelet että kuivuus ei oo kiusananne.
Sitten vasta kun nuo kaksi sormea on jälleen hyvin rentoutuneessa B- rapussa jatkat kolmannella sormella, ja sit viel neljäskin sormi, mut muista liukkaus, varovaisuus ja rauhallisuus, äläkä rupee hötkyileen, ei sul mihkään kiire oo, koska oot mies jolle naisesi on se joka määrää tahdin , MUISTA SE !!!! ..
Neljän sormen käytöllä on b-rappu jo valmis ottamaan sisään tuon maan mainion pikkukaverisikin, ja ootte molemmat valmiita nauttimaan siitä mistä kaikki eivät ymmärrä tai uskalla nauttia
Huomioi että tuon em. operaation aikana käy joskus aina niin että rentoutuminen vapauttaa pierujakin mukaan sessioon, turha siitä on olla järkyttynyt.
Riippuen miten päin tyttöäsi imutat on itse mietittävä, saatat 69:ssä saada pierun silmilles ja makaamalla jalkovälissä tyttönen ehkä ejakuloi päin näköö valitse siitä, mutta nauti kummiskin - hiljaa hyvä tulee
http://www.xvideos.com/video3853406/best_ever_indian_anal_porn
- Reikärohkean kamu
Mies avaa peppuni niin, että nai ensin vaginaan niin kauan, että saan orgasmin. Orgasmi rentouttaa ja samalla kosteuttaa paikat. Sen jälkeen rentoutetaan anuksen sulkijalihas joko sormin tai miehen kalulla varovasti sisään päin työntäen.
Itse osallistun rentouttamiseen pääni sisällä, eli tavallaan päätän avata sulkijalihaksen kalulle. Avaamiseen menee aikaa yleinsä 5 minuutista 15 minuuttiin, mutta kiirettähän ei saa pitää, koska silloin sattuu ja kipu vie ainakin itseltäni fiilikset.Mua on pannut 15 vuotias poika , se pani mua tosi ihanasti kysyen ? Että haluaako 43 vuotias jätkä lisää kalua ? kehui että nai vaikka koko yön. :) Ei lisättävää ja tällainen naintisuhde. !
- Reikärohkean kamu
Zake.K kirjoitti:
Mua on pannut 15 vuotias poika , se pani mua tosi ihanasti kysyen ? Että haluaako 43 vuotias jätkä lisää kalua ? kehui että nai vaikka koko yön. :) Ei lisättävää ja tällainen naintisuhde. !
Ymmärsit väärin. Olen nainen ja tuo reikärohkea, mieheni on tuo reikärohkean kamu. Että näin.
- Pakilan Paroni
Ennenkuin kukaan viisastelee mitään, sanon ensin itse että puhtaus on kaiken a ja o. Sen jälkeen itse asiaan niin, että daamin peppuaukkoa nuollaan, ja huolellisesti. Klitta on jo ennen sitä viritetty, ja klittaa tulee huomioida kaiken aikaa myös peppua lähestyttäessä ja käytettäessä. Kieltä tulee antaa pii-ii-iitkään, ja sen jälkeen voi daamin toiveiden mukaisesti käyttää myös sormea tai kahta; tuskin useinkaan sentään neljää, kuten tuolla aiemmin vihjailtiin.
Sen jälkeen kalu painetaan hitaasti sisään, ensin vain tattia myöten. Myös työntöjen tulee olla hitaita, aluksi. Kun kaikki toimii, ryhtyy nauttiva daami hieromaan itse klittaansa, jolloin mies voi keskittyä kiihtyvään ja syvenevään työntelyyn. Very nice! :-)
Mainittakoon, että jotkut naiset tietävät itse niksinsä. Asentojen suhteen näyttää siltä, että peppu on mainittujen esileikkien jälkeen parasta avata niin, että nainen käy päällesi ja ohjaa itse kalun sisään halutussa kulmassa ja haluttuun syvyyteen. Tässä asennossa ohjat on naisella, jolloin kivusta ei ole pelkoa. Ei ainakaan pitäisi olla. Rohkeasti kokeilemaan vaan!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Häiriköinti
Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as983792Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna373263- 603219
- 683039
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)682894Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.672819On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle632524Pohdinttavaksi
No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä802331- 692168
- 452162