Oon 20v nainen ja oon seksiä harrastaessani hyvin epävarma mitä pitäisi tehdä! Esim ratsastamista en kauheasti ole kokeillut koska penis menee niin syvälle että se vähän sattuu. Enkä oikein tiedä miten siinä liikkuisin? Takaapäin on musta aika tylsä.. silloin ei nää toista ja toinen on jotenkin tosi kaukana. Perus lähetyssaarnaajassa homma toimii ja osaan liikkua oikein ja hyväilen päällä olevaa miestä. Tuo asento on täydellinen koska saa olla oikein lähellä miestä ja suudella suulle tai kaulalle. Tuossa asennossa on vain se ongema että en saa orgasmia! Klitoris ei saa tarpeeksi kontatia. Olisko kenelläkään mitään hyviä vinkkejä?? :)
Asennoista ja orgasmista
1
340
Vastaukset
- Mieskani..
Jos kerran lähetyssaarnaaja on sinulle emotionaalisesti toimivin, laitapa ensi kerralla jalat yhteen ja anna miehen pitää jalat ulkopuolella. Huomaat että klitoris saa juuri sopivasti huomiota.
Nainen päällä, hmmm.. Seuraavan kerran siinä ollessasi, hetken luistateltuasi kalua sisään, lupsautapas kalu sojottamaan miehen napaa kohti juhlakunnossa ja alatkin hinkkaamaan liukasta vakoasi ja erityisesti klittaa kalua vasten. Et voi kauaa tehdä sitä tulematta!
Sitten kun tuolla tavalla olet muutaman kerran saavuttanut huippusi miehen päällä, onkin aika totutella samaan tuntemukseen kalu sisälläsi, eli hinkkaat klittaa kalu sisälläsi miehen karvoitusta ja sillä kohtaa olevaa luuta vasten. Kun näin tulet huipulle kalu sisälläsi, tunne on ihan hurjan voimakas, kannattaa kokeilla ;)
Kiimaiset fantasiat ennen seksiä ja sen aikana auttaa sinua saamaan nautintosi huipun nopeammin...
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 553228
- 623045
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa512909SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p512440- 632191
- 562081
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411035Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit116982Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.124964Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit38944