Asennoista ja orgasmista

juuriporkkana

Oon 20v nainen ja oon seksiä harrastaessani hyvin epävarma mitä pitäisi tehdä! Esim ratsastamista en kauheasti ole kokeillut koska penis menee niin syvälle että se vähän sattuu. Enkä oikein tiedä miten siinä liikkuisin? Takaapäin on musta aika tylsä.. silloin ei nää toista ja toinen on jotenkin tosi kaukana. Perus lähetyssaarnaajassa homma toimii ja osaan liikkua oikein ja hyväilen päällä olevaa miestä. Tuo asento on täydellinen koska saa olla oikein lähellä miestä ja suudella suulle tai kaulalle. Tuossa asennossa on vain se ongema että en saa orgasmia! Klitoris ei saa tarpeeksi kontatia. Olisko kenelläkään mitään hyviä vinkkejä?? :)

1

338

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mieskani..

      Jos kerran lähetyssaarnaaja on sinulle emotionaalisesti toimivin, laitapa ensi kerralla jalat yhteen ja anna miehen pitää jalat ulkopuolella. Huomaat että klitoris saa juuri sopivasti huomiota.

      Nainen päällä, hmmm.. Seuraavan kerran siinä ollessasi, hetken luistateltuasi kalua sisään, lupsautapas kalu sojottamaan miehen napaa kohti juhlakunnossa ja alatkin hinkkaamaan liukasta vakoasi ja erityisesti klittaa kalua vasten. Et voi kauaa tehdä sitä tulematta!

      Sitten kun tuolla tavalla olet muutaman kerran saavuttanut huippusi miehen päällä, onkin aika totutella samaan tuntemukseen kalu sisälläsi, eli hinkkaat klittaa kalu sisälläsi miehen karvoitusta ja sillä kohtaa olevaa luuta vasten. Kun näin tulet huipulle kalu sisälläsi, tunne on ihan hurjan voimakas, kannattaa kokeilla ;)

      Kiimaiset fantasiat ennen seksiä ja sen aikana auttaa sinua saamaan nautintosi huipun nopeammin...

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      531
      8945
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      161
      6160
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      374
      5220
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      66
      4749
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      99
      4361
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      166
      4053
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      185
      3942
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      92
      1896
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      103
      1404
    10. sä oot ehkä

      maailman omituisin tyyppi
      Ikävä
      47
      969
    Aihe