Seiskassa,
kuvottava viiskymppinen ikipissis naurettava sekoilija Susanna Indren oli yrittänyt ängetä Jethron pöytään Hesalaisessa ravintolassa, Jethro oli huutanut että "PAINU HELVETTIIN, olet white trashia".
HYVÄ JETHRO!!!!
Jethro R. haukkui yököttävän Susanna Indrenin
31
2716
Vastaukset
- Olet säälittävä
Jos olisit fiksu ihminen, niin osaisit linkittää uutiseen, etkä levittäisi shittiä, josta kansa ei voi tietää, että onko totta vai ei.
- gjifsbhkol
ei taida toi ko. mieshenkilökään tolla käytöksellä mitään kansakunnan kermaa olla. Pidin hauskana ja fiksunakin tyyppinä. Tosin en tiedä onko tuolla uutisella mitään totuuspohjaa.
- Tyrkyllä
Upea Susanna Vasara (nyk. Indren)!
- 2 roskaa
Vasara on roskasakkia, mutta tyrkky-Jethro on nolo paksukainen - tunkee joka paikkaan naamansa tyrkylle.
JR soittaa koko ajan lehtiin kertoakseen autonsa kolhimisista yms.
Ansaitsisivat toisensa.
- yök kaikki
jetrokaan mikään kovin haluttava ole....
- tshiisus
Äijä on itse fiksuudeltaan yhtä arvostettu kuin joku minnasara.
- Vanha herkku
Yhtyisin mieluummin Susannaan, vaikkei mikään hengenjättiläinen olisikaan.
- Kuva muuttuu
Susannalla on kauniit ja älykkäännäköiset silmät.Ehkäpä olisi vain halunnut keskustella ja ajatteli saavansa fiksua seuraa? No harvoinko sitä erehtyy. Eipä ollut oikein herrasmiesmäistä käyttäytymistä..?
- Hiekklaatikolla
Pelkäsikö Jetro maineensa puolesta? Aika lapsellista käyttäytymistä, jos sitä ei edeltänyt mikään muu tilanne, joka tuolla tavalla tuskastuttaisi. Silti huonoa käytöstä etenkin julkisuuden henkilöltä. Ja tulla vielä kertomaan lehdelle?!
- Myötähäpeä
Ymmärrän Jethron purkauksen, koska Hjallis on hänen kaverinsa. Olihan se nyt ällöttävää soittaa lehteen että viettänyt yön Hjalliksen kanssa. Tai pyytänyt kaverinsa soittamaan. Saihan siitä mahdollisesti hyvinkin rahaa.Skuuppi juttu. Minusta tuolla ikiteinillä on nyt vauhtisokeutta kun kaikki rempat teettänyt. Täytyyhän nyt herranjestas päästä näyttämään ex:lle että vientiä olis.Mutta tulikin nolo juttu....
- voi ny helvetti
Olipa kerran eräs muka omasta mielestään "koko kansan" rakastama letkeä pullamössömies joka ihan itse soittelee lehtiin saadakseen huomiota täysin epäkiinnostaville ja lapsellisille lässynjutuilleen.
- Tois puol roskista
Juuri noin se on.
Lupsakka kansanmies Turuust on lihava tyrkky moukka. - lupsakkaasti tiskill
Tois puol roskista kirjoitti:
Juuri noin se on.
Lupsakka kansanmies Turuust on lihava tyrkky moukka.Ihmetelty oikein, että mitä hittoa esimerkiksi nää tietyt lupsakat vanhat perheelliset kansanmiehet oikein päivystää nois kapakoissa.
Miksei ne vietä vapaa-aikaa perheensä parissa.
Ku on sentäs kaunis kesä ja kaikkee.
Luuleks ne että ihmiset kuolisi ja julkisuus näivettyis jos ei nää vaarit oo koko aikaa näytillä jossain notkumassa ja hölmöilemässä.
Ja ennenkaikkea -- laukomassa noita ilmeisesti omasta mielestään varsin fiksuja ja kuolemattomia kommenttejaan, mistä tuo tuolle ihan kivalle naiselle heitetty herja oli taas yksi älyllisesti varsin turhauttava esimerkki.
Ei yksikään nainen tommosta käytöstä missään nimessä ansaitse osakseen. Mutta sellaista voi osakseen saada ellei valitse seuraansa huolella.
- avaruusolio
tästä Indrenistä on nyt sitten tullu jokapaikan tyrkky.laihtunut ,omituisennäköinen naama on joka lehdessä ja ohjelmassa.ILMEISESTI ÄLY LÄHTI SAMAA MUKAA KILOJEN KANSSA,AIKA KARSEENNÄKÖINEN NYKYÄÄN!EI KANNATTAIS ENÄÄ TUOSSA IÄSSÄ LAIHDUTTA ITTEENSÄ ANOREKTIKON NÄKÖISEKSI.
- jotain rajaa
kyllä nyt on niin että tällä henkilöllä on anoreksia ehdottomasti ei rasvasolun rasvasolua eikä pysty kävelemään sairaalahoidon paikka
- kakkapuheita taas!!
Enpä usko !!
- Lutunen3
No voi hyvän tähen! Onhan Indrenistä nyt anorektikko vielä hyvinkin kaukana. Maha pullottaa kummasti,jos muualta kuin edestä kuvaa.Takaa kuvattuna onkin parhaimmillaan, vaikka persustakin riittää. Mutta joku on mummolla kilahtanut. Tyrkky mikä tyrkky. Mahtaase vanhempi poikansa hävetä.Sitäpaitsi ohjeeksi: Kun naisen miehen iskentä menee epätoivoiseksi,miehet huomaa sen ja häippäsevät ensi tilassa....
- Viinamaha
Susannalla on viinamaha. Sellainen pömpötys kasvaa alkoa runsaasti käyttäville laihoille naisille.
- juu-uuh
Sinähän sen tiedät.
Mutta älä tyrkytä tapojasi. - Taas turha ketju
Miehille samanlainen ei tietenkään kasva, eihän? Jösses mikä pellekommentti taas!
- nykyfeminismiä?
Taas turha ketju kirjoitti:
Miehille samanlainen ei tietenkään kasva, eihän? Jösses mikä pellekommentti taas!
Miehetkö siis saa possutella ja laukoa suustaan vaikka mitä.
Naista sitten oikein porukalla kritisoidaan jos vaikka lähestyy väärää pöytää raflassa. - pösilö hjetro....
nykyfeminismiä? kirjoitti:
Miehetkö siis saa possutella ja laukoa suustaan vaikka mitä.
Naista sitten oikein porukalla kritisoidaan jos vaikka lähestyy väärää pöytää raflassa.jetro on täys ääliö lihava itserakas plösö - on perhettä juu mutta mitäs sitä kapakoissa yritetään pyydystää? sanonko?? jetro vois olla ihan hiljaa syödä ja juoda vähän vähemmän ja pitää ison ruman turpasna kiinni !
- Jetro Liski
pösilö hjetro.... kirjoitti:
jetro on täys ääliö lihava itserakas plösö - on perhettä juu mutta mitäs sitä kapakoissa yritetään pyydystää? sanonko?? jetro vois olla ihan hiljaa syödä ja juoda vähän vähemmän ja pitää ison ruman turpasna kiinni !
AIVAN samaa mieltä olen!!
- onpas kova jätkä !
Se, että naisia kohtaan käyttäydytään tuolla lailla ei ole miehen käytöstä eikä missään nimessä hyväksyttävää.
Julkisella paikalla huudetaan naiselle että painu helvettiin ja tämä käytös pitäisi ymmärtää kun miestä suututti kaverinsa puolesta.
Puolustiko kaverin kunniaa vai mihin pyrki. Mutta tuollainen ei todellakaan ole "leppoisaa ja hyväntuulista" eikä missään nimessä ookoo.
"- Mua v*****i se Hjalliksesta tehty juttu, Rostedt sanoo viitaten kyseiseen tapaukseen."
Hän kertoo, että hänen viikonloppuinen käskynsä tehosi.
- Mitä siinä voi paljon muuta tehdä kuin painua h*lvettiin, Rostedt sanoo.
(Lainaukset Iltalehti.fi VIIHDE) - eeefffe
Jetro on manne.
- Saas nähdä.
Toivottavasti löytyy miehestä sen verran selkärankaa, että ymmärtää pyytää anteeksi huonoa käytöstään tältä naiselta.
- ereqrfq2erq2
Ei löydy, ellei Hjallis annan perseenuolialle siihen lupaa.
- sulkutuli
JR on karmein prototyyppi turkulaisesta nousukkaasta, on ihan oma lajityyppinsä. Tämän lajin tunnistaa alhaisesta älykkyydestä, olemattomista käytöstavoista, röyhkeydestä, tyylittömyydestä ja nopeasti kertyneestä varallisuudesta lähtötasoon (nolla) nähden. Ganttia päälle vaan vaikkei sopisikaan, missään mielessä :D uskomattomia juntteja.
- Limppa Sanna
olin teinipoikana Samppalinnassa polskimassa samassa porukassa JR:n kanssa, jota tosin hieman syrjittiin sotanorsumaisen kokonsa ja hieman erikoisen ulkonäkönsä vuoksi. Lisäksi naureskelimme takanapäin hänen pippelinsä minimaalista kokoa muuhun kehoon verrastuna. Se oli lisäksi hieman vasemmalle käyrä.
- seegelbootti
oliko Hjalliskin samassa porukassa Samppalinnassa? Ajattelin vaan kun ovat nyt niin kavereita?
- oksettavarostedt
Mikä tuo Jethro itse on, jos ei white trash? Ihan sama vaikka on tehnyt rahaa kiinteistöpuuhilla ja telkkariohjelmilla ja ajelee jollain kullinvenyttimellä. Hän lukeutuu silti halpaan roskaluokkaan. Katsokaa nyt sitä jätkää, näyttää alle nelikymppisenä yli viiskymppiseltä. ällöttävä läski jolla ei ole tippaakaan tyyliä eikä makua. Hänen tyhmät paskapuheensa uppoavat vähä-älyiseen seiska-kansaan muttei ajattelukykyisiin ihmisiin.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1516817MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny635963Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.884559NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074509Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1624310Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941690- 4021586
- 821389
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a311377Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?411151