Huadan takana

ketään en tule löytämään. kohtaloni on olla aina yksin, mutta hyväksyn sen. Sen verran on kaiken maailman piruilut tartuneet takaraivoon.

Mikään kun ei muuta enää mitään

Kun saisi edes rauhassa olla
2102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Totta,Kaikki kiusaaminen on sairasta,otapa asenne et ne muut on luusereita ,ja hanki itsellesi hyvä asema yhteiskunnassa.Kyllä selkääntaputtajia riittää

Äänestä

HÄH HÖH HÄH HÖH HÄH HÖH HÄÄ... HUDAAAAA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jossainuudessamaassa kirjoitti:

ketään en tule löytämään. kohtaloni on olla aina yksin, mutta hyväksyn sen. Sen verran on kaiken maailman piruilut tartuneet takaraivoon.

Mikään kun ei muuta enää mitään

Kun saisi edes rauhassa olla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu