No onhan sulla ikävä!

Että jaksaa huvittaa nämä "en ajattele häntä yhtään" tyypit :D Te ootte I-K-Ä-V-Ä palstalla, turha väittää että henkilö on yhdentekevä. Ei mee läpi :D
3156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No välil vähä viel on ikävä. Tunnustan.

Äänestä

Ei enää niin paljon kuin aiemmin. Eikä mennyt montaa kuukautta elämästä :)

Äänestä

Aivan. Minä ainakin ikävöin yhtä naista. Naista, jota en luullakseni koskaan edes saa. Silti ikävöin, koska hän tuo lohdun uneeni. Siis Hän. Jep.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


että silleen kirjoitti:

Että jaksaa huvittaa nämä "en ajattele häntä yhtään" tyypit :D Te ootte I-K-Ä-V-Ä palstalla, turha väittää että henkilö on yhdentekevä. Ei mee läpi :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu