Vaikea luottaa naisiin

takia, siksi mä kai olen tälläinen "jörö". Tuskin mä palaudun ennalleni koskaan.
4407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mullakin vähän sama ongelma luottamuksen suhteen. En luota oikein keneenkään muihin kuin lähisukulaisiini ja parhaaseen ystävättäreeni...ja muutamaan muuhun ystävään... Eipä kai mun muihin tarvitsekaan..

Äänestä

Ei varmaan tarttekaan palata ennalleen tai edes kannata. Saatat vaikka löytää sellasen yhden johon luottaa ja jäätkin siihen. Näin minä ainakin toivon omalle kohdalleni.

Äänestä

Mutta useamman tapauksen takia, siis miehiin ja naisiin. Huonoja ja huonompia kokemuksia.

Äänestä

luottamus kadonnu. Ei täällä, mutta livessäkin, en luota enää keneenkään ennenkun sadan varmistuksen kautta löydän totuuden.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yhden tapauksen kirjoitti:

takia, siksi mä kai olen tälläinen "jörö". Tuskin mä palaudun ennalleni koskaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu