Turvallisuustieteiden filosofi ja Tohtori Olli Immonen on idolini.
Tohtori Olli Immonen
lähmäerkki
1078
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Olli I. on tosi ihanan näköinen ikkunalasi-silmälaseissaan ja satasen puvussaan.
Paremmalta näyttää ilman pukua.
ikkkunalasi-simälasit pitää jättää...
Immoselle sopisi tulla eduskunnan istuntoihin vartiointiliikkeen suojapuku päällä. Olisi vähän niin kuin univormua, sano.
Varatuomari Immonen on varteenotettava vaihtoehto, kun Perussuomalaiset hakevat Soinin työlle jatkajaa. Immonen hallitsee lähes yli-inhimillisen tarkasti voimassa olevan lainsäädännön ja rakentaa omat rakentavat esityksensä tämän tietämyksen varaan.
Keskustelijana Immonen on selkeäsanainen ja pystyy perustelemaan mielipiteensä viiltävän analyysinsä pohjalta. Immonen ei jää sanattomaksi missään tilanteessa, joten hänelle voi huoletta jättää Soinin arvokkaan perinnön. Vähemmistöjen aseman turvaaminen on Immoselle tärkeää, ja niinpä hänellä onkin varsin vankka kannatus myös maahanmuuttajien ja seksuaalivähemmistöjen keskuudessa.
Varatuomari ja valtiotieteiden tohtori Mr Immonen.
Korkeimman oikeuden tuomari O Immonen
Taivaallisen oikeuden tohtori ja Jumalan neuvonantaja O. Immonen.
Seuranaan Jumalan ruoska, J Hirvisaari. :D
Kun Jussi Halla-aho syntyi, kaksinkertainen sateenkaari ja kirkas tähti ilmestyivät taivaalle. Pään yllä lensi pääskynen ilmoittamaan suuren Mestarin saapumisesta.