Juhannus Turun Saaristossa :)

Me serkukset

Kaunista ja ennen kaikkea mukavaa naisseuraa kaipailisi pari sinkkua serkusta 30 . Olemme molemmat pitkiä, tietysti tosi komeita ja mukavia nuoria miehiä. Tarkoitus olisi mennä veneellä mökille ja sieltä sitten aattona viettämään Karunan lavalle perinteistä Juhannusta lavatansseineen kaikkineen. Kaikki on muuten kohdillaan, mutta syystä tai toisesta emme ole etsineetkään vielä mitään kauniimman sukupuolen seuraa sinne matkaan mukaan. Nyt siis tarvittais pari kaunista (ja sinkkua) kaverusta viihtymään kanssamme merellisissä tunnelmissa... Sikoja säkissä emme matkaan ota, mutta jos kiinnostus heräsi niin laitappa mulle viestiä kuvan/kuvien kera ja katsotaan saataisko me ihanaa seuraa jo ennen aattoa.
[email protected]
Hyvää Jussia kaikille! ;)

2

238

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lilian3

      Itsekin olen menossa saaristoon juhannukseksi, mutta en kyllä todellakaan teidän kanssanne!

      • Serkuista toinen

        Etsinnässä olisikin mukavaa seuraa... Tuollaisella asenteella voit mun puolesta jäädä rannalle ruikuttamaan. Ja muistamme kiertää Pargasin kaukaa... ;-)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      98
      4822
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      114
      3952
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      211
      3850
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      120
      2265
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      80
      1987
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      80
      1376
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      137
      1334
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      169
      1309
    9. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      553
      1198
    10. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1135
    Aihe