Ihan kuin mulla olisi

kupliva lähde tuossa sydämen paikalla ;)
5159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Liikaa skumpaa..

Äänestä

mulla on rytmihäiriöitä

Äänestä
  • Ei nyt mitkään F-kupin rusinat vaan kupit on H kokoa

    Äänestä

  • Helunako? kirjoitti:

    Ei nyt mitkään F-kupin rusinat vaan kupit on H kokoa

    Postailet mihin sattuu, eikö oikein osu?

    Äänestä

Niinpä. Typerä virne naamalla aamusta asti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Halusinvainsanoa kirjoitti:

kupliva lähde tuossa sydämen paikalla ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu