Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Jono

Nyt olen jo kotona, vieläkin spermat valuu. Eksyin neljän ukon luo ja olivatkin ikäsekseen viriileitä kun jatkuvasti jollain seiso. Ei paha kun takaa antoivat ja nautin vaan minkäkokoista tulee seuraavaksi. Saivat nuorta plondia monta tuntia.
53808
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Uuuuh, mulle kelpais!

Äänestä

Oih, sama juttu. Mäki haluan munaa...

Äänestä
  • ai haluaisit?

    Äänestä

Olisin täysin valmis kokeilemaan muutaman miehen kanssa vuorotellen ja yhtäaikaa...tosi koohottava ajatus.

Äänestä
  • Siis kiihottava ajatus. Varsinkin kokeneiden aikuisten miesten kanssa jotka tuntevat naisen anatomian ja tietävät mitä nainen haluaa. Odotan jos minuakin onnistaisi; ihan jonoksi asti.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Neito, "kokemus?!" kirjoitti:

Nyt olen jo kotona, vieläkin spermat valuu. Eksyin neljän ukon luo ja olivatkin ikäsekseen viriileitä kun jatkuvasti jollain seiso. Ei paha kun takaa antoivat ja nautin vaan minkäkokoista tulee seuraavaksi. Saivat nuorta plondia monta tuntia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu