Siisti hotelli. Aamiainen aika kattava. Löytyy kaikenlaista. Leipää oli parhaimmillaan 8 erilaista, leikkeleittä 5-6, juustoja, hedelmiä, muroja, keksiä, kakkuja, munia eria muodoissa, makkaraa keitettynä tai paistettuna vaihdellen, Salaatteja joka lähtöön. Kahvit ja teet mehut.
Siivous toimi, parvekkeella kunnon pyykkitelineet. Hyvällä paikkaa. Ei ollut matka eikä mikään niin oli jo rantakadulla. Hotellin allasbaari ja aulabaari oli varsin edullinen. Jos huoneelle halusi lisäaikaa lähtöpäivälle niin se maksoi 45 levaa. Ja huoneen sai pitää klo 18. Bussi haki 19-19.30.
Hotellia vastapäätä oleva pubi josta sai ruokaa oli hintava. Kerran tuli kokeiltua.
Äkkilähtönä otettiin matka tuonne hotelliin ja oli hintansa arvoinen. Ei mitään ongelmia etten majoittuisi tuonne joskus uudestaan.
Ivana Palace koettu.
3
366
Vastaukset 3
- sb:lle
Kiiti asiallisista tiedoista,kohta mennään ko.hotelliin
- lömälle
Kiitti. Huomenna ois tarkotus lentää kyseiseen mestaan ja tämä avarsi paljon käsitystä.
- SB akkanen
Mukavaa lomaa lömälle :)
Itse huomasin, että täällä ei kyseisestä hotellista ollut juurikaan tietoa. Tuoretta tietoa en edes löytänyt. Siksi sen päätin alkujaan laittaa.
Itse olin juuri toistamiseen tänä kesänä SB:llä, mutta toisessa hotellissa. Sekin hotelli oli entuudestaan tuttu parin vuoden takaa. Harmillista todeta, mutta taso oli laskenut. Ja minä jo ehdin täälläkin jossain ketjussa sitä hotellia kehua hinta/laatu/sijainti/tähditys yms kohdillaan. Eipä ole enää.
Ensi kesän matkoja jo katselen ja uskoisin, että Ivana Palace on valintamme. Koko tarjonta, kun ei vielä ole tullut myyntiin. Mutta seurailen vielä hetken aikaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid1681112En jaksa
Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene44747Minkälainen nainen
Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi27713Kissa eli kivuissa useita viikkoja
Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.137708- 44669
- 67635
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l201595Martinan mauton tyyli
Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää164592Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni36590Jos meillä olisi yhteinen koti
Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal52580