Vaaleansininen taksimersu ajaa toidella vaarallisesti Oulun liikenteessä. Kannattaa varoa kun näette tai joudutte kyytiin.
Varokaa hyvät ihmiset!
törkeää
10448
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
onhan seurattu jonkin aikaa. epäilemme kuskin keskivaikeaa aivovammaa tai raajojen vajaatoimintaa. toivottavasti virkavalta tai luontainen poistuma hoitaa asian pois yhteiskunnasta
Voi vittu kun tajuaisit miten puusilmäiset junttaiset paskahammasinsinöörit ja eläkeläiset töörääjät ajaa, niin jättäisit taksit rauhaan.
Näitä kyllä löytyy, mutta ei voi törttöillä siksi, että joku muukin niin tekee!
Asun neljän kympin rajoitusalueella ja joskun käytän takseja. Jos taksi ei aja rajoituksen mukaan, huomautan kuskia, jos pyyntö ei mene perille pyydän kuskia jättämään minut tien laitaan.
Tämä taksikuskin viesti viittaa kyllä siihen aivovammaan. Toivottavasti loppu tulee pian ja Oulun liikenne kiittää!
Onkohan taksin katolla numero 149?
ainakin me ollaan huomattu sama mersu ajan kuin kusipää.
eikö niillä ole joku tarkastaja ja viranomainen
Voihan siinä mersussa olla yksi kusipäinen kuski, toinen voi ostata ajaakin.
Ottakaa törttöilijöitten numerot talteen ja täällä julki niin pannaan boikottiin!
jumalauta mikä törppö taksikusi vaaleansinisessä mersussa. onkohan se huumeissa.